reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla Maluszka :)

reklama
Z listy 7 imion zostały:
Pola
Matylda
Blanka

a reszta na razie się jakoś ulotniła.
I najlepsze jest to, że ja myślę o tych 2 pierwszych, a mężowy o 3
I się jakoś nie możemy zgrać :sorry2:
 
zapo wszystkie trzy ładne.
choć ja bym wybrałam pierwsze.

chyba coraz więcej jest Tymonów na świecie. i Maćków też. na szczęście mój mąż już mniej wspomina Macieja.
 
kurde jak czytam te wasze dylematy dziewczynki to się ciesze że my długo przed ślubem długo przed ciążą rozmawialiśmy już o dziecku i imieniu i tak juz się przekonaliśmy do nich że nie mamy dylematów :p
Najwyżej jakby druga dziewczynka była kiedyś to może sie skuszę na Gabrielę? Ale to imie mi się bardziej ze mną kojarzy niż z moim dzieckiem ;)

Co do Tymona i Tymoteusza oba mi się podobają ;)
Dziewczynki drogie a patrzyłyscie np na internetowe katalogi imion? Może wasze dzieciatko wam się kojarzy szczegolnie z czymś i imię dobierzecie po znaczeniu??

polecam tą storne duża baza imion z całego świata plus znaczenie:
20000-NAMES.COM: 20,000+ Names from Around the World--baby names, pet, pets, sim, story character, meaning, origin, etymology, etymologies, meanings, origins

;))
 
Ostatnia edycja:
Ratunku! Nie mogę nic wybrać! Toż to jakaś masakra jest.
Wczoraj nad moją głową zapaliła się lampka i migające słowo "Wiktor".
Mój P nie skrytykował, co więcej, powiedział że ładne, aczkolwiek nie wiem jak to zdrobnić. Strasznie ciężkie mi się wydaje :baffled:
Tak czy inaczej, mam jeszcze "aż" +/- 90 dni na myślenie...:szok:
 
Ratunku! Nie mogę nic wybrać! Toż to jakaś masakra jest.
Wczoraj nad moją głową zapaliła się lampka i migające słowo "Wiktor".
Mój P nie skrytykował, co więcej, powiedział że ładne, aczkolwiek nie wiem jak to zdrobnić. Strasznie ciężkie mi się wydaje :baffled:
Tak czy inaczej, mam jeszcze "aż" +/- 90 dni na myślenie...:szok:
chyba wiki, wikus zdrobnienie :) gdybym miala chlopca tez dla mnie wchodziloby to imie do scislej czolowki :)
 
Wiktor bardzo ładne, faktycznie trudno ze zdrobnieniem, bo Wiki kojarzy mi sie raczej z Wiktorią, a Wikuś jakoś mi nie brzmi - ale zawsze mozna domową ksywę wymyślić...

u nas nadal problem - wogóle nie ma dyskusji poza dyskusjami z Zosia, która ostatnio stwierdziła, ze "i tak będę braciszka nazywac Tymon":szok:
 
reklama
Do góry