reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla Maluszka :)

reklama
Czy poza mną jest jeszcze ktoś, kto nie umie podjąć decyzji?

Gratuluje Cytryna :tak: Mateusz bardzo fajne

u nas niby decyzja podjeta, ale im blizej maja tym wiecej watpliwosci co do decyzji, wiec mozliwe ze chwile po zobaczeniu malej okarze sie ze bedzie inaczej sie nazywala... :)
 
Mamy! Mamy! Mamy!

MATEUSZ będzie. Stwierdziłam, że jest to imię, przez które z pewnością nigdy nie będzie zażenowany i nie będzie mówił ludziom, że jego głupia matka miała fantazję :-p :-D

Gratulacje!!! piekne imię! u nas było na jednym z pierwszych miejsc, ale mój najbliższy kuzyn ma Mateusza, wiec nawet nie rozważaliśmy..

Czy poza mną jest jeszcze ktoś, kto nie umie podjąć decyzji?

my! nadal nie jesteśmy zdecydowani... tylko Zosia mówi idąc do przedszkola "papa Tymon"... sotatnio powiedziała, ze i tak bedzie go nazywała Tymon... chyba musimy szybko podjąć decyzję...

Ja nie potrafie, pozostawiłam wybór mężowi:szok::-D

oooo... co to to nie;-)
 
No ale dziewczyny, to nie jest wybór cholernego jogurtu, tylko imienia dla dziecka na CAŁE ŻYCIE... Nic dziwnego, że jest to trudne :-D
 
Citrus świetny wybór !

Zapo nie martw się .my niby jesteśmy już zdecydowani, ale kto wie? bo cały czas i tak o tym myslimy,
 
Agara- to pewnie Twoj men wybieral? masz swoje typy niemieckie lub polskie czy tez podobaja ci sie imiona tureckie?

sembonzakura- z tych niemieckich ktore podalas nie podoba mi sie gerhard, zbyt twarde jak dla mnie :) i ze schröderem mi sie kojarzy :) a kaspar bylo swego czasu popularne ale na pajace, blaznow mowi sie kaspar wiec tak tez bym nie dala- ciezko by mial w szkole :)

citrus- fajne imie i napewno syn bedzie z niego zadowolony

no ja się nie znam noo :p znam tylko jedną pół-niemkę i ma na imię Melanie ;) ale jak bym powiła syna w DE to pewnie był by Bastian ;)
 
reklama
Do góry