reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Imię dla Maluszka :)

No ale dziewczyny, to nie jest wybór cholernego jogurtu, tylko imienia dla dziecka na CAŁE ŻYCIE... Nic dziwnego, że jest to trudne :-D
swieta racja wybor strasznie trudny tez nie moglam sie zdecydowac bo z chlopiecych imion podoba mi sie tylko Dominik(jednego juz mam a Dominik junior jakos do mnie nie przemawialo) i wybralam Oskar-ale czy bedzie do konca zobaczymy jak narazie moj malzonek nawet nie pamieta jakie imie i "bobo" go nazywa:wściekła/y:
 
reklama
Ja tez jeszcze nie jestem zdecydowana. Jak na razie na liście mam: Zuzia, Eliza, Blanka, Karinka ,Matylda, Emilia i Klara. Kompletnie nie mam pojecia któro imię wybrać. Ech trudna decyzja...
 
Ja się nie udzielam na majówkach , ale też nie mamy jeszcze imienia wybranego dla córeczki. Mamy trzy typy na razie ale nie możemy się zdecydować i śmiejemy się że nazwiemy chyba dopiero jak ją zobaczymy na porodówce ;-)
 
No moj R chyba powoli się oswaja:)

mowie mu ze nie gadam do dziecka bo nie wiem jak sie do niego zwracac.. a on na to no jak to nie wiesz?? "Maciek"

wiec chyba go przekonałam hihihi
i niech tak zostanie :)
 
reklama
Do góry