reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla Maluszka :)

znam jednego Nikodema 5 latka:) cudo chłopak:tak:

Maksymilian mi się średnio podoba, Kajetan tez (wolę Kaj)... kwestia gustu...
nad Nikodemem też sie zastanawialiśmy, ale właśnie w bliskim otoczeniu jest, więc... podobnie jak Mateusz, który też mi się podoba....

gabryś znam dwie, jedna 10 latka i jedna dwulatka oooo i przepraszam, ze jeszcze jedna - 22 - latka... wszystkie fajne dziewczyny:tak:
 
reklama
Gabriela <3 mam tak na trzecie, kocham to imię ;))

noirel ja nie jestem tradycjonalistką, sama mam imie hiszpańskie, zresztą nawet nie urodziłam się w Polsce, jakoś imieniny przy stole ze śledziem i flaszka nigdy mnie nie rajcowały dlatego nie miałam najmniejszych oporów dać dziecku imienia zagranicznego. Zresztą nie mieszkam w Polsce, a moja rodzina jest po świecie rozsiana, moja córka nie urodzi się w Polsce, nie, nie jestem zbyt sentymentalna :)
 
Ostatnia edycja:
Gabriela <3 mam tak na trzecie, kocham to imię ;))

noirel ja nie jestem tradycjonalistką, sama mam imie hiszpańskie, zresztą nawet nie urodziłam się w Polsce, jakoś imieniny przy stole ze śledziem i flaszka nigdy mnie nie rajcowały dlatego nie miałam najmniejszych oporów dać dziecku imienia zagranicznego. Zresztą nie mieszkam w Polsce, a moja rodzina jest po świecie rozsiana, moja córka nie urodzi się w Polsce, nie, nie jestem zbyt sentymentalna :)

też mam rodzinę rozsianą i wśród dzieci dwa imiona bez polskiego zamiennika:)zaczęłam myśleć więcej nad Naomi,ale czy jest jakiś skrót,zdrobnienie do tego imienia?

zdradzisz jak masz na imię?
 
Hej Dziewczyny! Ja się dopiero zaczynam wdrążać w forum więc jeszcze nieśmiało się tu 'poruszam'. Na ostatniej wizycie (17tc) gin. nam powiedziała, że na 80-90%to dziewczynka, a dzisiaj byłam w szpitalu na USG genetycznym i już na 100% to dziewczynka :-):-) My mieliśmy kilka pomysłów na imię, na początku była JULIA- ale tych Julii teraz jest wszędzie pełno więc zrezygnowaliśmy i stanęło na NIKOLI- bo ładne, rzadko spotykane i nawet ma kilka fajnych zdrobnień- a na tym mi zależy. Mój A. podsunął jeszcze propozycję NATALII ale ja juz się chyba za bardzo przyzwyczaiłam do Nikoli :tak:
 
kolorowa witaj:-)
Natalia też fajne imię. mnie wydaje się ,że jednak Nikola jest jest jednak popularnym imieniem, ale mogę się mylić.;-)
 
ja mam na imię Linda :)

kolorowa Nocole jak najbardziej ale nie spolszczała bym go, rozumiem dlaczego ludzie to robią (łatwiej dla rodziny itp) ale jednak spolszczone imiona mnie rażą..
 
Ostatnia edycja:
reklama
ładne imię:-) ja w czwartek jak dobrze pójdzie może poznam płeć i zacznę się bardziej zastanawiać nad imieniem,Nicola było na początku listy,ale zaczęło spadać ,bo jest ich coraz więcej niestety:-(
 
Do góry