reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla Maluszka :)

reklama
kolorowa witaj:-)
Natalia też fajne imię. mnie wydaje się ,że jednak Nikola jest jest jednak popularnym imieniem, ale mogę się mylić.;-)

Być może jest .... ale nie aż tak jak Julia, Zosia itd. z tego co widziałam na rankingach imion 2011/2012.Chociaż to nie jest najważniejsze, po prostu już się przyzwyczaiłam:-) Ale znając siebie za miesiąc może mi się odmienić i znowu będę miała wątpliwości...:laugh2:
A co do spolszczania też miałam kiedyś podobne zdanie co sembonzakura ale jakoś nie wyobrażam sobie żeby moje dziecko miało zagraniczne imię :p (w sensie pisowni).
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczyny! Ja się dopiero zaczynam wdrążać w forum więc jeszcze nieśmiało się tu 'poruszam'. Na ostatniej wizycie (17tc) gin. nam powiedziała, że na 80-90%to dziewczynka, a dzisiaj byłam w szpitalu na USG genetycznym i już na 100% to dziewczynka :-):-) My mieliśmy kilka pomysłów na imię, na początku była JULIA- ale tych Julii teraz jest wszędzie pełno więc zrezygnowaliśmy i stanęło na NIKOLI- bo ładne, rzadko spotykane i nawet ma kilka fajnych zdrobnień- a na tym mi zależy. Mój A. podsunął jeszcze propozycję NATALII ale ja juz się chyba za bardzo przyzwyczaiłam do Nikoli :tak:
witaj kolorowa:-)
wybierz Natalię:tak::tak::tak::tak: Chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego:zawstydzona/y:
 
ja Wam powiem,ze z ta popoularnoscia imion to ...olac to jesli to ma byc wyznacznikiem imienia. Wazne ze Wam sie podoba,i ze Wasze dzieciatko tak miec bedzie na imie. Chociaz sa osoby ,ktore nie chca by potem w przedszkolu,szkole....było w klasie iles tam np. Kasiek.
 
ja Wam powiem,ze z ta popoularnoscia imion to ...olac to jesli to ma byc wyznacznikiem imienia. Wazne ze Wam sie podoba,i ze Wasze dzieciatko tak miec bedzie na imie. Chociaz sa osoby ,ktore nie chca by potem w przedszkolu,szkole....było w klasie iles tam np. Kasiek.

zgadzam sie, najwazniejsze ze sie nam podobaja imiona naszych dzieci, wiadomo kazdy ma inny gust i mozna delikatnie powiedziec ze jak dla mnie ok, ale ja bym tak nie dala itp... ale zbyt gwaltownej krytyki pomyslow na imiona nie lubie, uwazam to za nietakt, pamietam jak kiedys pewna sasiadka moich rodzicow mnie w pl zaczepila z wyrzutami jak ja dalam dziecku na imie, ze co on w szkole przezyje... moje dziecko bedzie chodzilo do szkoly w de i tu mieszka raczej sie to nie zmieni i niczego traumatycznego nie przezyje, ale nie znosze takiego postronnego i bezczelnego krytykowania... ale sie wygadalam :)
 
reklama
Do góry