reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imie dla dziecka

Ja mam cięzko ze swoim mężczyzną bo co powiem jakies imie to on sobie pzrypomina znajoma i muwi że mu sie żle kojarzy :laugh: on upiera sie przy JESICE ja natomiast przy DARI a co do chłopczyka to Ja upieram sie przy Jakubie chociaż bardzo mi się spodobała propzycja jednej z WAs OLiwier Ja pragne żeby było polskie bo pzrecież mamy tyle pieknych imion :p
 
reklama
a moje propozycje to: dla chlopczyka Karol (Lolek) z calym szacunkiem dla Papieza to nie z jego powodu:) a dla dziewczynki wszelkie odmiany Mili, czyli Milena(wersja mojego ksiecia z bajki), Kamila lub moj faworyt Emilia...:)
 
witam wszystkie probujace, oczekiwujace i nowe mamy :) ja juz dawno myslalam o imionach chociaz jeszcze jestesmy w stanie probnym :) dla chlopca - SEBASTIAN, ALEKSANDER, DANIEL, KLEMENS, DAMIAN, LEON a dla dziewczynki - ZUZANNA, BRIANA, IZABELLA, TAMARA i GENOVEFA lub francuska wersja - GENEVIEVE :) Pozdrawiam :)
 
hej dziewczyny, Zuzia to pięknę imię ale ostatnio bardzo popularne i co 2 dziewczynka na imię ma Zuzia,ja osobiście jestem zwolenniczką imion oryginalnych jestem w 39 tygodniu ciazy do 8 mies,myslałam,że mam córcię i nie miałam problemu z imieniem, miała mieć na imię Livia, ale okazało się,że lekarka się pomyliła i mam chłopaka i tu się zaczyna problem poród tuz ,tuż a my się z mężęm dogadać nie możemy co do imienia. Zawsze marzyłam o córce więc problemu z żeńskimi imionami nie było ale męskie mi się nie podobają jedynie Jakub i Adrian .Te zaś nie podobaja się mężowi on chciałby Darka czego ja z kolei przełknąć nie mogę.Co robić dziecko w końcu bez imienia zostanie :-[Może znacie jakieś ładne oryginalne imiona?
 
A czy Adriana nie można zdrabniać jako Darek??? To by rozwiązało wasz problem :)
A mi po głowie chodzi Kornel ostatnio, mąż zaś przerzucił sięze Stanisława z powrotem na Olgierda :(
 
Kajka a co myslisz o DEREK - inne niz Darek ale podobne? albo DEVYN? albo poprostu JAKUB DAREK i tyle ;) mozna zawsze isc na kompromis ;)
 
reklama
U mnie będzie Maciuś a nazywam się Król ,więc będzie Król Maciuś
Ale podoba mi się też Bartek
A dla dziewczynki to ładnie jest:Aleksandra,Alicja,Natalia,Nina,Ida,Izabela.






 
Do góry