reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idziemy na zakupy :)

My juz po zakupach w Tesco :)) Karton pieluch zakupiony (wychodzi 61gr za sztuke a w lidlu 57gr więc różnica prawie zadna) do tego 6-cio pak chusteczek i obiadki bobovity i jeszcze przysmaki na dobranoc z Hippa, ale trzeba bardzo uwazac, bo promocja bobovity dotyczy tylko obiadkow po 4,69 a są tez trzy inne ceny!!!!! To samo odnośnie przysmaku na dobranoc. Wszystkie są w jednej cenie a promocja tylko na kaszke manne z owocami a kleik ryzowy z owocami juz nie w promocji;/
 
reklama
My juz po zakupach w Tesco :)) Karton pieluch zakupiony (wychodzi 61gr za sztuke a w lidlu 57gr więc różnica prawie zadna) do tego 6-cio pak chusteczek i obiadki bobovity i jeszcze przysmaki na dobranoc z Hippa, ale trzeba bardzo uwazac, bo promocja bobovity dotyczy tylko obiadkow po 4,69 a są tez trzy inne ceny!!!!! To samo odnośnie przysmaku na dobranoc. Wszystkie są w jednej cenie a promocja tylko na kaszke manne z owocami a kleik ryzowy z owocami juz nie w promocji;/

U mnie kicha z promocją, jak pisałam w głównym :(( Nie ma pampków po 99 zł, nie ma słoiczków w promocji, tylko 3-pak kaszki, ale smak był tylko truskawkowy dla mojego przedziału wiekowego, wobec czego odpadł, bo mój dostaje wysypki.\
Za to w carrefour kupiłam deserki po 2,18 zł gerbera, był bardzo duży wybór smaków.
Jeśli któraś z Was kupuje gerbera jednorazowo za 15 zł lub więcej, to jest konkurs gerbera: Gerber - Moja Pierwsza Zima , trwa do 15 lutego.
Jeśli się powtórzyłam - to sorki, być może już o tym pisałyście:)
 
dziewczyny kupywalyscie juz swoim maluchom te obiadkki hippa w tych miseczkach - moj uwielbia te kluseczki taki kuleczki
 
Ewela- ja kupuje, ale musze je blenderować. Jagoda nadal najchętniej je papki;/ Czy Wasze dzieci kumają ze zęby służą do gryzienia jedzenia???
 
Ewela- ja kupuje, ale musze je blenderować. Jagoda nadal najchętniej je papki;/ Czy Wasze dzieci kumają ze zęby służą do gryzienia jedzenia???

może spróbuj mieszczć papkę z grudkami moja tak się uczyła - a miała odruchy wymiotne jak podałam obiadki o grudkowatej konsystencji
tak jadł ok tygodnio
a teraz to już luzik ;)
 
ja jeszcze nie dawałam tego, ale chcę kupić jak kasa będzie, myślę,że mój jedzonkowy potworek sobie z tym poradzi :)

w realu promocja pampers: przy zakupie 4ro paku chusteczek za 22 zł chyba paczka pampków jumbo packi za 42 zł, więc się chyba opłaca, jak w tesco nie będzie to tam kupię

Mi się w Tesco udało wczoraj kupić pampersy. A jeśli chodzi o promocję chusteczek, to zawsze jak po nie idę do Tesco, to zostaje tylko po nich kartka z promocją, więc się wkurzyłam i kupiłam na allegro MEGAZESTAW 12x CHUSTECZKI DO PIELĘGNACJI PAMPERS (1431482694) - Aukcje internetowe Allegro

Przyszły bardzo szybko i mam teraz taki zapas, że nie muszę się martwić ;-)
 
To dziwne, bo u mnie tych chusteczek jest zawsze cała sterta i zazwyczaj są w dwóch miejscach- zaraz jak się wchodzi na tzw "focusie" i przy dziecięcych rzeczach..
 
reklama
Do góry