reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idziemy na zakupy :)

No to jutro i ja pewnie zawitam do reala :p i do tesco:) i juz w weeknd nie będę musiała:) a że mi się uzbierało 50 złotych na payback to połowa zakupów Jaśka za friko:)
p.s. A gdzie Wy znajdujecie realowskie promocje? Bo na ich stronie NI MO:(
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaale jestem blondinka na dole ślepota nie zauważyła:p:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
No to jutro i ja pewnie zawitam do reala :p i do tesco:) i juz w weeknd nie będę musiała:) a że mi się uzbierało 50 złotych na payback to połowa zakupów Jaśka za friko:)
p.s. A gdzie Wy znajdujecie realowskie promocje? Bo na ich stronie NI MO:(
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaale jestem blondinka na dole ślepota nie zauważyła:p:)

chyba ruda blondinka;)
 
Czy któraś z Was nie ma jeszcze obniżonego łóżeczka/?
my nie mamy obniżonego, mały posadzony owszem siedzi ale sam do tego wyczynu się nie zabiera jeszcze, jak tylko zauważę że próbuje albo będzie się podciągał to obniżymy, tzn tatuś to zrobi ;)
Czy poleciła byś ten fotelik???
ja byłam i jestem z niego zadowolona choć może nie jest z najwyższej półki , moja mała przejechała ( lub przespała ) w nim wiele kilometrów
jak dla mnie plusem ogromnym była mozliwość montowania tyłem do kierunku jazdy bo jak asia zaczęła w nim jeździć miała 8 miesięcy
 
reklama
Do góry