reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idziemy na zakupy :)

reklama
Ewela- ja kupuje, ale musze je blenderować. Jagoda nadal najchętniej je papki;/ Czy Wasze dzieci kumają ze zęby służą do gryzienia jedzenia???
Moja ma tylko 2 dolne jedynki, a już się nauczyła odgryzać kawałki chrupków:szok: A jak się cieszy, jak się uda:-D
 
Ja moją nauczyłam "przeżuwać" jak ugryzła dość duży kawałek herbatnika - wtedy pokazywałam jej na sobie oczywiście przesadnie żeby zakumała o co chodzi i mówiłam "mniam mniam mniam". Tylko po jakimś czasie jak chciałam mężowi pokazać czego nauczyłam Julkę i dałam jej chyba wtedy biszkopta albo coś takiego i do niej mówię "Jula mniam mniam mniam" na co Jula do nas "mniam mniam". Mąż wybuchną śmiechem a mnie zatkało :p
Ale od tamtej pory wie ze duze kawałki memlamy :) i z obiadkami z dość dużymi kawałkami już mamy spokoj i ładnie je je, mimo że niedawno jeszcze się nimi dławiła.
 
musze się przyznac że ja kupowałam słoiczki i dawałam pól tych pierwszych i pól następnych - te następne misły duże kawałeczki to przez pierwsze 2 dni jeszcze dukałam widelcem
może się uda
3mam kciukasy ;)
 
A to co Gaja ma na basen:)Zakup I klasa;)))
1406148858
 
reklama
Do góry