reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idziemy na zakupy :)

reklama
Mam pytanie jakie macie zabawki dla swoich księżniczek??

w prawdzie nie mam księżniczki, ale powiem Ci szczerze że na małego zabawki wydałam do tej pory całe 80zł!!! i to wszystko nowe... po prostu nie kupujemy mu zabawek... pare rzeczy dostał a tak to uwielbia się bawić plastikowymi butelkami, swoimi łyżeczkami, gazetami... w sumie to pasowało by mu w końcu kupić jakiś samochodzik, ale jest jeszcze na to czas :) zacznę kupować jak będzie świadomy tego czym się bawi

może i złe podejście, ale tak już jest... wydaje mi się że zabawki w polsce są zbyt drogie!!!
 
w prawdzie nie mam księżniczki, ale powiem Ci szczerze że na małego zabawki wydałam do tej pory całe 80zł!!! i to wszystko nowe... po prostu nie kupujemy mu zabawek... pare rzeczy dostał a tak to uwielbia się bawić plastikowymi butelkami, swoimi łyżeczkami, gazetami... w sumie to pasowało by mu w końcu kupić jakiś samochodzik, ale jest jeszcze na to czas :) zacznę kupować jak będzie świadomy tego czym się bawi

może i złe podejście, ale tak już jest... wydaje mi się że zabawki w polsce są zbyt drogie!!!

Moja ma cał skrzynie a bawi sie tylko zjechanym zającem Wrocławianki widziały go:)
 
Ja mam chłopca więc Lena Tobie nie pomogę. Moj mały za to uwielbia wszystko co wydaje dzwięki, gra jakąś muzykę, ale z tego wszystkiego i tak wybiera pojazdy jeżdżące samochody, pociągi...najbardziej lubi tor fishera muzyczny wiraż, ale też samochody z tej seri...Kasiek na początek polecam Ci samochody fishera FISHER PRICE - Wyścigówka z kulką T7178 - T7180 (1433487112) - Aukcje internetowe Allegro nie są jakieś bardzo drogie a powiem Ci że Krzysiek je lubi...mamy oprócz tego kompletu jeszcze kilka...fakt zabawki są potwornie drogie, ale jak widze jak Krzyś fajnie bawi się tym co ma to nie żal mi tych wydanych pieniędzy...nawet pisałam dziś na zamkniętych że mój duży chłopak nie chce już grzechotek a wybiera swoje samochody...tyle że my mu od dawna pokazujemy jak się tym co ma bawić i często z nim się bawimy.
 
w prawdzie nie mam księżniczki, ale powiem Ci szczerze że na małego zabawki wydałam do tej pory całe 80zł!!! i to wszystko nowe... po prostu nie kupujemy mu zabawek... pare rzeczy dostał a tak to uwielbia się bawić plastikowymi butelkami, swoimi łyżeczkami, gazetami... w sumie to pasowało by mu w końcu kupić jakiś samochodzik, ale jest jeszcze na to czas :) zacznę kupować jak będzie świadomy tego czym się bawi

może i złe podejście, ale tak już jest... wydaje mi się że zabawki w polsce są zbyt drogie!!!

Kasiu popieram!!!! Całą ciąże się zarzekałam że właśnie tak zrobię ale niestety mamusia się nie potrafi powstrzymać od okazji zabawkowych:)
 
reklama
w prawdzie nie mam księżniczki, ale powiem Ci szczerze że na małego zabawki wydałam do tej pory całe 80zł!!! i to wszystko nowe... po prostu nie kupujemy mu zabawek... pare rzeczy dostał a tak to uwielbia się bawić plastikowymi butelkami, swoimi łyżeczkami, gazetami... w sumie to pasowało by mu w końcu kupić jakiś samochodzik, ale jest jeszcze na to czas :) zacznę kupować jak będzie świadomy tego czym się bawi

może i złe podejście, ale tak już jest... wydaje mi się że zabawki w polsce są zbyt drogie!!!
My też nie kupujemy zabawek. Mała trochę podostawała, ale nie jest zainteresowana nimi. Ma taką rampę FP, po której zjeżdżają kulki, gra i się świeci- mała się jej boi:-D Lubi za to gazety, folie, komórki, kabelki... Wyciąga z kartonu ubranka (odłożone za małe rzeczy dla mojej siostry), ogląda ptaszki przez drzwi balkonowe, ale przede wszystkim raczkuje po całym mieszkaniu (śledzi mnie;-)) i wstaje przy meblach, więc nie ma czasu na zabawki;-)
 
Do góry