reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idziemy na zakupy :)

Lena - rewelka :D
Julka też ma stroje kąpielowe już na wakacje :p Moja mama zaszalała kiedyś i jej sprawiła 2 ;) I na teraz ma takie tylko majteczki ale nie nakładamy bo na pieluchę to tak głupio wygląda ;)
 
reklama
A to nasz fotelik, wczoraj zakupiony i wczoraj wypróbowany, jest zaje***bisty!!! :)

OPTIMA03.jpg
 
kasia mój już z takich wyrasta jedne nawet koleżance dałam a te strasznie drogie u nas w sklepie są po 13-15 zl co prawda innej firmy ale bardzo podobne
 
Ja jutro mam zamiar poszukać dla małego jakiś butków...mam jedne ale w rozmiarze 20 więc troszkę za duże...teraz muszę kupić 18 bo mały staje a w domu mamy śliską podłogę i bez butków mu ciężko bo się ślizga...dziś dostał butki za duże i od razu mu się lepiej stało, bardziej stabilnie.
 
reklama
kasia u nas cały parter w kaflach więc ciągnie od podłogi to już jakiś czas zakładam mu kapciuchy żeby zimno mu nie było ,z 18 mi już wyrósł teraz nosi 19 a nawet 20 zależy od firmy i od podbicia bo Michał ma dość tłuściutkie nóżki i nie chcą mu butki wchodzić czyli najlepiej kupować z dzieckiem:tak:
 
Do góry