reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
WItam sie :D

Anetko ja dzisiaj tez myslalam, ze koniec swiata idzie, z jednej strony sliczne niebo, z drugiej chmury czarne, a po srodku sliczna i mocno widoczna tecza :-D:tak: Pozatym narobilas mi smaka na ten obiadek, jak bede miala czas to tez jutro go zrobie, ciekawe czy mi wyjdzie, bo ja czasami nawet jak przepis mam to danie sie okazuje do du,....:rofl2: jakas taka roztrzepana jestem ze czytam te przepisy nieuwaznie i w polowie po swojemu robie hahahaha:laugh2:

Tomcio juz dwa zabki ma, i rozmawia z nami ile wlezie, choc najwiecej to i tak do swojego smoczka rozmawia :-D


Jejuuuu... u was tez tak zimno jak u mnie, ze ogrzewanie juz musi chulac? :szok::szok: w tamtym roku to chyba dopiero w listopadzie zaczelismy grzac.. :confused2:
 
Aneta ale pysznosci serwujesz ,tez musze spróbowac :tak:

Gosiu i co udala sie wycieczka?

U nas tez nie za fajna pogada byla,chpodz na polu bylo cieplawo..\

Milenka cos rozstrojona po pl ,z usypianiem ma trudnosci.Michalek kaszle i dzis nawet wymiotowal flegma:baffled:
 
Dziekuje dziewczyny za wszystkie cieple slowa, ale... nie wiem czy z tej pracy w koncu coś wyjdzie i jestem bardzo zla.
Najpierw mi powiedzieli, ze pracy dużo, ze na 100% a dzis że nie wiedzą czy [pojde do pracy od przyszlego tygodnia...
jestem zla, bo tyle się martwilam co z opieką dla dziecka, mama specjalnie przyjechala a teraz siedze w domu...
Musze sie zarejestrowac jako bezrobotna, to moze przynajmniej zasilek jakis dostane....
 
Iskierka trzymam kciuki:tak: i nie martw sie na zapas:zawstydzona/y:
Karola no teraz to juz taki sezon sie zaczyna na kaszelki:baffled: zdrowka!
Hague u nas tez grzejemy.. brrrr nie lubie tej pory roku!!!

slodkich snow!
 
dzien dobry spiochy!!!

Komu kawke?
 

Załączniki

  • 41ed588066..jpg
    41ed588066..jpg
    32,2 KB · Wyświetleń: 20
ja wlasnie po porannym krzataniu sie i kociokwiku dziecieco-przedszkolnym zapodaje kawke.. z kafetierki, ze spienionym mlekiem, a do tego baklava.. oczywiscie tez kupna, u przyjaciela z Bliskiego Wsschodu.

Jakby ktos zapragnal zglebic tajniki postrzegania swiata przez Holendrow, prosze bardzo:

Zdjęcia na tablicy | Facebook
 
witajcie wszystkie zapracowane i odpoczywajace mamusie

nie jestem w stanbie doczytac wszystkiego co pisalyscie bo to chyba ze 100 stron , ja nie mam kiedy nawet spokojnie sie wykapac czasami , dni uciekaja czas tez i tylko do pracy do domu do szkoly -zwarjowac mozna ufff co za zycie
jak widac na suwaczku u nas było kinderfestje bo nasz duzy chlopak skonczył 5 lat !! wow jak czas leci a dopiero bylam w cizy z nim
pozatym na dworze zimno i nic mi sie niechce 2 lata temu mikolaja urodziny byly na dworze w kr rekawkach i spodenkach taki upal byl a teraz ??? brrrrr
ok uciekam do garkow bo popoludniu na 3 godz do pracy jeszcze

Milego i cieplego dnia
 
reklama
Do góry