reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Holandia

reklama
jestem w szoku, mrs Rakieta jest leniuchem dzis :-D




Hague nie zartuj:dry::-p:-)...ja dzis od 7 ganialam praca dzieci do szkoly praca obiadki itp..a zeby bylo smiesznie to jutro mam do fryzjerki na 7.00 rano:szok: wiec musze dzieci zerwac po 6.00 odstawic do kolezanki, potem fryzjera potem do pracy - lunch z dzieciakami do pracy i zakupy musze jeszcze zrobic bo swiatlo w lodowce... nie zrobilam zakupow w sobote hihi:-D

dzieki za wszystkie cynki do perfum przewacham po poludniu ...:tak:
 
My właśnie wróciliśmy z małej farmy Op den Dijk (Escamp) ze zwierzaczkami, gdzie dokarmialiśmy: owieczki, kózki, krówki, króliczki, świnki morskie itd.
Den Haag - City farms in The Hague

Bardzo miłe przedpołudnie:-D Cieszę się, bo udało mi się poznać kilka fajnych osób (w tym mam) i miło razem spędzamy czas...choć każda z nas jest z innego kraju:-D hehe


Teraz mały lunch, Janek przegryzie zupkę warzywną i wyskoczymy na jakieś zakupy ciuchowe dla niego do pobliskiej galerii handlowej...bo znowu musieliśmy zmienić ciuchy na rozmiar 86:szok:

Co ciekawego zauważyłam, to że Janek stał się zdecydowanie spokojniejszy, bardziej uśmiechnięty i chętny do nawiązywania kontaktów od kiedy chodzimy zajęcia typu Speel-o-theeka oraz od pojawiamy się na basenie częściej niż 1x w tygodniu....także polecam innym mamom aktywne spędzanie czasu z Maluszkami:-D
 
Ostatnia edycja:
My jutro wybieramy sie w kolejna podroz, tym razem z dolnego slaska na gorny :D ja spedze tam tydzien, moj M dwa, musimy jakos rozgospodarowac czas, bo kazde z nas chce byc w swoich rejonach by poodwiedzac rodzine i znajomych:-D takze tydzien rozlaki przed nami,ale zapewne to tez nam dobrze zrobi:tak:

Wybierzemy sie do chorzowskiego zoo oraz parku kultury, mam nadzieje, ze wesole miasteczko tez zaliczymy :nerd::-D

Tomeczek rosnie i rosnie, wszyscy mowia ze duzy:sorry2: body nosi na 80:blink:
 
Ja po pracy ..padam na twarz a moje oczy sa zamkniete..;-)ludzie spac mi sie chce juz trzeci dzien a w nocy tak zle sypiam ze masakra:wściekła/y::tak:
Ale wam rosna chlopaki... u nas tez zmiana garderoby ale to dopiero za tydzien jak wroce z PL:tak:.. chyba nic oprcz koszulek i krokich spadenek nie jest dobre sprzed lata:szok:

LECE...
 
A jak daleko mieszkasz od kościoła? Bo ja trochę te okolice znam, i może się okazać że parkuję samochód pod twoim oknem:-D
Cos dzis jestem mega spiaca. na szczescie Olivia zasnęla wiec i ja sie zbieram.
Dobranoc all
Mam max 20 metrów do kościoła :rofl2:.

Rozpuszczam się... pocę się od samego siedzenia. Masakra jakaś. Miałam się wziąć za ćwiczenia, ale od samego chodzenia po picie już się pocę. Dzisiaj sobie wzięłam Maję w chuście na spacer, bo nei chciało mi się targać wózka na 3 razy z 2 piętra. Maja sobie pooglądała świat, znudziła się i zasnęła.
 
reklama
Do góry