reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Mikolai.jpgwpadlam tylko sie pochwalic ze moj synus wlasnie dzis zakonczyl 5 km spacery co wieczór...
ufff byla goraczka 41 st w nocy , musial w piatek zostac w domu ale w sobote i dzis juz bardzo chciał isc, ale ogolnie Mikolaj jest zadowolony my tez , jestesmy dumnie z naszego chlopca !!

spokojnego wieczoru !!
 
ja dzisiaj nie wyrabiam, nie dosc, ze kolano mnie tak strasznie boli, to jeszcze Tomek szaleje, boli go brzuszek, placze i wygina sie na wszystkie mozliwe strony... dalam mu ostatnio mleko modyfikowane, bo nie mialam juz swojego i katastrofa jakas.. :-(pozatym wypluwa i krztusi sie tym mlekiem, bo ma inny smak niz moje mleko.. masakra... :-(
 
ja na twoim miescu bym pozamykala a nawet pokasowala tematy typu "czy sa mamy z...." Bylas dobrym modreratorem przez 6 lat to dlaczego teraz by sie cos mialo zmienic:wściekła/y: Jak komus tu nie pasuje to niech nie pisze i nie czyta:cool2:
O wiem mysle ze pierwsze powinno sie napisac do moderatora ,a ten wyraza lub nie zgode na nowy watek..

Od tego tu jestescie:tak::tak: To nie samowolka..
Osobiście nie widze ZADNEJ samowolki w zakładaniu nowych, nie dublujących sie tematów.
Osobiście przejżalam wczoraj podforum "MAMY W HOLANDII" i nie zauważyłam w nim ani tematu o wózkach, ani tematu czy wątku dla kobiet cięzartnch.
'Nie uważam też, żebym zdublowala temat. Pokazalam jedynie, że zamiast porad w wątku "POROD W HOLANDII" są lużne rozmowy na miliony tematów nie związanych z głównym tematem, czyli zrobil się offtopic.
ANIAHAVEN - regulamin fajna sprawa, tyle tylko, że zwykły użytkownik tez na swoje prawa a nie tylko zakazy i nakazy.
Podobnie jak Karola i kilku uzytkowników z innych wątków uwazam, że powinno sie zamknąć "martwe" wątki.
Jednak pytanie moderatora o to czy można otworzyć nowy temat to moim zdaniem lekka przesada, a nawet nadużywanie władzy moderatora na forum....

Uważam AnioaHaven, że niesprawiedliwie posądzasz mnie o jakies niecne zamiary, czy wychylanie sie przed szereg....
 
Iskierko, zaraz sie wypowiem szerzej.chcr tylko sie dowiedziec,co masz na mysli i dlaczego uwazasz,ze zrobilam zle,reagujac na Wasze klotnie JEDYNIE upomnieniem?mialam dac Wam wszystkim bloka,tak?
 
Iskierko, zaraz sie wypowiem szerzej.chcr tylko sie dowiedziec,co masz na mysli i dlaczego uwazasz,ze zrobilam zle,reagujac na Wasze klotnie JEDYNIE upomnieniem?mialam dac Wam wszystkim bloka,tak?
A w sumie dlaczego nie dac 24h bana tym, którzy sie kłócą i wyzywają??? Już był z tym problem na "Holandii" i też pisalismy że moderator powinien zareagować.
My wszystkie rozumiemy, że macie swoje rodzinne obowiązki, ale moderowanie wątków to też obowiązek.
Poza tym w wątku "Poród w Holandii" od dłuższego czasu robił sie offtopic. Po co więc ciągnąć dyskusje, pyskówki w wątku, który miał slużyć poradom okołoporodowym?
Nie lepiej zalożyć nowy wątek? Tym bardziej, że w "Porodzie" w 90% udzielają się właśnie kobiety w ciązy...
Stworzyłam nowy wątek a tu zaraz ze sie wychylam przed szereg...
No sorki, ale jak to ma tak wygladać, że użytkownik nie może zakładac nowego wątku i to w dodatku nie powielającego zadnego innego to sorki - ale to nie JA przekraczam swoje uprawnienia, ale właśnie MODERATORZY...
 
Iskierka wsumie dobrze gadasz. Byłam na Poród w Holandii i było tam gadanie o Du** Marynie a nie o Porodzie w Holandii hehe :)

Moje dziecko wkońcu usnęło juuupi! :) czas na jakiś film!
 
a w sumie dlaczego nie dac 24h bana tym, którzy sie kłócą i wyzywają??? Już był z tym problem na "holandii" i też pisalismy że moderator powinien zareagować.
My wszystkie rozumiemy, że macie swoje rodzinne obowiązki, ale moderowanie wątków to też obowiązek.
Poza tym w wątku "poród w holandii" od dłuższego czasu robił sie offtopic. Po co więc ciągnąć dyskusje, pyskówki w wątku, który miał slużyć poradom okołoporodowym?
Nie lepiej zalożyć nowy wątek? Tym bardziej, że w "porodzie" w 90% udzielają się właśnie kobiety w ciązy...
Stworzyłam nowy wątek a tu zaraz ze sie wychylam przed szereg...
No sorki, ale jak to ma tak wygladać, że użytkownik nie może zakładac nowego wątku i to w dodatku nie powielającego zadnego innego to sorki - ale to nie ja przekraczam swoje uprawnienia, ale właśnie moderatorzy...

i jak sie powiesili na modertorzach tak wisza od rana...
 
reklama
A w sumie dlaczego nie dac 24h bana tym, którzy sie kłócą i wyzywają??? Już był z tym problem na "Holandii" i też pisalismy że moderator powinien zareagować.
My wszystkie rozumiemy, że macie swoje rodzinne obowiązki, ale moderowanie wątków to też obowiązek.
Poza tym w wątku "Poród w Holandii" od dłuższego czasu robił sie offtopic. Po co więc ciągnąć dyskusje, pyskówki w wątku, który miał slużyć poradom okołoporodowym?
Nie lepiej zalożyć nowy wątek? Tym bardziej, że w "Porodzie" w 90% udzielają się właśnie kobiety w ciązy...
Stworzyłam nowy wątek a tu zaraz ze sie wychylam przed szereg...
No sorki, ale jak to ma tak wygladać, że użytkownik nie może zakładac nowego wątku i to w dodatku nie powielającego zadnego innego to sorki - ale to nie JA przekraczam swoje uprawnienia, ale właśnie MODERATORZY...


w takim razie po co dublowany temat, skoro jest jeden ogolny na ktorym wszyscy pisza o wszystkim??
przepraszam, bo jakas pani nie ma ochoty dolaczyc do osob ktore sa tutaj od lat... :confused::baffled:



wg mnie kazdy rejestrujac sie na forum zgadza sie z regulaminem przyjetym przez dane forum.

a aniahaven tyle czasu byla dobrym moderatorem i nie sadze ze jest jej obowiazkiem co chiwle sprawdzac czy nie ma klotni badz sporow na fourm. moderator ma swoje zycie prywatne..

ps. ja mam dopiero 1488stronke bo u stawieniach mam po 20postow na stronie :-)
 
Do góry