reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

ja tylko dodam od siebie ze faktycznie dla osób które udzielaja sie na dwoch wątkach jest to troche uciazliwe dublowanie postów jesli chce sie pogadac ze wszystkimi , ale chyba nikogo na siłe sie nie zmusi :(

dziewczynki mam takie zapytanie, posiadam komode z ikei z przebierakiem i potrzebuje dokupić tą gąbke na której przewija sie dzidzie.... jak to sie zwie po hol????

juz wiem ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
bryyyy
ale pogoda :-) wlasnie mysle gdzie by tu wybyc z dzieciarnia, szkoda ze moj w robocie zawsze jak jest ladnie to go nie ma :dry:

Anp hmmmm specjalnych adresow wypadowych nie mam. Nam wystarczy plecak z piciem i przekaskami, troche lasu i jakis tarasik i my juz zadowoleni jestesmy :-D zawsze tylko wybieramy kierunek czy polnoc pd wsch czy zach. Ale pomysle jak sobie cos przypomne to ci napisze. Dzisiaj chyba sie wybierzemy do Gemeert do aardbeienhof tam jest jakis plac zabaw dla dzieci

Laseczki oswieccie mnie o co kaman z tym nowym watkiem????:confused: to co holandii juz nie bedzie tylko nowy watek ale jaka to ma byc roznica jezeli dalej to samo bedziemy pisac. A przeciez jak bedziemy pisac to watek znowu urosnie do 3000 stron i co znowu nowy watek bedzie??? czy jak bo nie bardzo rozumiem :-(
 
Ja dodam od siebie ze mi wogole nie przeszkadzalo dolonczenie do was pomimo iz bylo juz zapisane sporo stronek .nie czytalam wszystkiego od poczatku i nie mialam takiej potrzeby . Przeciez wiele z was rowniez tu dolonczylo niedawno.Troche nie rozumiem dylematow i tego co sie tu dzieje .Po co zmieniac cos co jest dobre i dobrze funkcjonowalo.
 
Czesc dziewczyny, ja wam powiem odnosnie nowego watkow :

1. watek wozkowy niewatpliwie sie przyda. Przewertowanie tysiecy stron w celu znalezienia opinii o wozku to jakas masakra. Kazdy by zrezygnowal.

2 . Nie dziwi mnie , ze pewni uzytkownicy maja opory pisac w Holandii, skoro tu ciagle niesnaski i narzucanie komus, spiskowanie. Poza tym na forum nie ma zadnych zasad netykiety , ktore narzucaly by jakies normy rozmow miedzy uzytkownikami.

Skoro pani moderator zadecydowala aby pozamykac nowe watki, ja proponuje wprowadzenie regulaminu na forum , aby bylo jasne i przejrzyste dla wszystkich, ze to forum to nie miejsce na przepychanki oraz obrazanie innych osob.

Moje sugestie do regulaminu :

zakaz nagabywania osób, które sobie tego nie życzą
zakaz klotni internetowej (
Najczęściej „wojna” zaczyna się od drobnej różnicy poglądów dwóch użytkowników, z których żaden nie zamierza odstąpić od swojego zdania. Wyraźna jest eskalacja agresji – zaczyna się od drobnych uszczypliwości, kończy zaś na poważnych obelgach i zniewagach.)
zakaz trollowania (
Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie sporu) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów )
zakaz (zgodnie z obowiazujacym prawem) do obrazania narodowosci, ras ludzkich czy religii.


Mysle, ze regulamin , czy tez umowa to niezbedna rzecz i w przypadku roznych historii na watku Holandia, napewno sie przyda taka umowa. Czy ktos sie ze mna zgadza ?

Zapraszam do dyskusji oraz opinii o regulaminie forum oraz punktach, ktore moznaby tam umiescic, aby kazdy mogl sie czuc tutaj mile widzany oraz rozmawiac swobodnie.

Skoro niebawem rozpoczniemy wszystko od poczatku mysle, ze regulamin jest niezbedny aby bylo czarno na bialym co na forum mozna, a czego nie mozna.
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny, ja wam powiem odnosnie nowego watkow :

1. watek wozkowy niewatpliwie sie przyda. Przewertowanie tysiecy stron w celu znalezienia opinii o wozku to jakas masakra. Kazdy by zrezygnowal.

2 . Nie dziwi mnie , ze pewni uzytkownicy maja opory pisac w Holandii, skoro tu ciagle niesnaski i narzucanie komus, spiskowanie. Poza tym na forum nie ma zadnych zasad netykiety , ktore narzucaly by jakies normy rozmow miedzy uzytkownikami.

Skoro pani moderator zadecydowala aby pozamykac nowe watki, ja proponuje wprowadzenie regulaminu na forum , aby bylo jasne i przejrzyste dla wszystkich, ze to forum to nie miejsce na przepychanki oraz obrazanie innych osob.

Moje sugestie do regulaminu :

zakaz nagabywania osób, które sobie tego nie życzą
zakaz klotni internetowej (
Najczęściej „wojna” zaczyna się od drobnej różnicy poglądów dwóch użytkowników, z których żaden nie zamierza odstąpić od swojego zdania. Wyraźna jest eskalacja agresji – zaczyna się od drobnych uszczypliwości, kończy zaś na poważnych obelgach i zniewagach.)
zakaz trollowania (
Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie sporu) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów )
zakaz (zgodnie z obowiazujacym prawem) do obrazania narodowosci, ras ludzkich czy religii.


Mysle, ze regulamin , czy tez umowa to niezbedna rzecz i w przypadku roznych historii na watku Holandia, napewno sie przyda taka umowa. Czy ktos sie ze mna zgadza ?

Zapraszam do dyskusji oraz opinii o regulaminie forum oraz punktach, ktore moznaby tam umiescic, aby kazdy mogl sie czuc tutaj mile widzany oraz rozmawiac swobodnie.

Skoro niebawem rozpoczniemy wszystko od poczatku mysle, ze regulamin jest niezbedny aby bylo czarno na bialym co na forum mozna, a czego nie mozna.

Ayni fajnie ze sie udzielasz:dry: ale to wszystko /i regulamin i nowy watek/ juz jakis czas temu ustalilam z obecym drugim moderatorem i adminem wiec nie wiem czemu wybiegacie gdzies z pretensjami...:confused:
 
Ania Haven niestety nie doszly do mnie wiesci , ze w nowym forum bedzie rowniez regulamin , ktorego nie ma tutaj. Wybacz, ze sie wtracam w sprawy forum :sorry2:, ale jako uzytkownik sugeruje po prostu zasady lepszego funkcjonowania na forum (nie wybiegam z pretensjami!!!!) , skoro wielokrotnie dochodzilo tu do roznych incydentow , gdzie niektorzy uzytkownicy mogli bezkarnie wzniecac klotnie ku uciesze publiki i chyba moderatora tez , skoro tych wypowiedzi sie nie kasuje ani nie wrecza ostrzezen za lamanie ogolnych warunkow uzytkowania forum Baby Boom .

Do mnie nie doszly zadne sluchy o nowym regulaminie, nie wiem kto go ustalal i kiedy , sugeruje jedynie co pomoze uzdrowic tutaj atmosfere , bez pretensji - to jedynie sugestia , ze regulamin oraz jego przestrzeganie to kluczowe sprawy na kazdym forum. Jesli temat regulaminu zostal wczesniej poruszany na forum Mamy z Holandii , to prosze mi wybaczyc i nie odbierac tego postu jako ataku , ale jedynie sugestii jakie punkty powinny byc w regulaminie umieszczone.
 
Ania Haven niestety nie doszly do mnie wiesci , ze w nowym forum bedzie rowniez regulamin , ktorego nie ma tutaj. Wybacz, ze sie wtracam w sprawy forum :sorry2:, ale jako uzytkownik sugeruje po prostu zasady lepszego funkcjonowania na forum (nie wybiegam z pretensjami!!!!) , skoro wielokrotnie dochodzilo tu do roznych incydentow , gdzie niektorzy uzytkownicy mogli bezkarnie wzniecac klotnie ku uciesze publiki i chyba moderatora tez , skoro tych wypowiedzi sie nie kasuje ani nie wrecza ostrzezen za lamanie ogolnych warunkow uzytkowania forum Baby Boom .

Do mnie nie doszly zadne sluchy o nowym regulaminie, nie wiem kto go ustalal i kiedy , sugeruje jedynie co pomoze uzdrowic tutaj atmosfere , bez pretensji - to jedynie sugestia , ze regulamin oraz jego przestrzeganie to kluczowe sprawy na kazdym forum. Jesli temat regulaminu zostal wczesniej poruszany na forum Mamy z Holandii , to prosze mi wybaczyc i nie odbierac tego postu jako ataku , ale jedynie sugestii jakie punkty powinny byc w regulaminie umieszczone.

Ayni nie mialam na mysli atakowania ciebie - nie mam tez obowiazku informowania cie jak bedzie wygladal i dziala nowy watek bo to wszyscy dowiedza sie jak powstanie nowy watek z regulaminem wlasnie na poczatku..:tak: zeby wszystko bylo jasne - czytelne i przejrzyste...
I uwierz :dry: mnie klotnie na forum nie ciesza jak sugerujesz... troche to krzywdzace twierdzenie... co do twoich propozycji; uwazam ze wspolne stworzenie takiego regulaminu /gdzie kazdy sie wypowie:tak:/ jest SUPER POMYSLEM wiec czekam na PW od kazdej /napiszcie co myslicie i jakie punkty tam widzicie/
 
ja tam regulaminu nie potrzebuje bo sądzę, że każda z Nas wie co możemy, czego nie...

a tak po za tym to miłej niedzieli. U mnie brat był na weekendzie więc jestem happy. :)
 
witajcie, ale dzis ladna pogoda :tak:

anp w limburg mowisz ze zamki sa? musze poobczajac co i jak i bardziej zaznajomic sie z ta prowincja :-D a Ty gdzie mieszkasz?

kolano boli coraz bardziej, za niedlugo nie bede mogla stac ;( masakra jakas...:zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry