reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Holandia

a to nie jest tak, że każdy fotelik dopuszczony sprzedaży musi przejść crash testy? A jedyną różnicą, są certyfikaty, jakie posiadają... tak mnie się chciało to napisać jak Was nadrabiałam :)

Astrid, bidulo, ktoś Cię w uja zrobił po prostu... ja raczej takie rzeczy chyba nówki bym kupiła... popatrz na polskich stronach kochana, na nowe, nie musi być przecież maxi cosi. Ja mam BerBer od 0-18kg chyba, model Hektor. Z wkładką dla niemowląt i jestem nim zachwycona! Fotelik samochodowy dostałam w komplecie z wózkiem i nie miałam większych problemów. Teraz czeka spokojnie na drugie :D

a to my <3 i moje 7 tygodniowe jednak szczescie ;) czy jest tam ich wiecej- ciezko powiedziec :D


Gratuluję pięknej fotki :tak:.

Kasa za fotelik już oddana. Wczoraj odebraliśmy. Kobitka była nieźle przerażona przez telefon, jak z nią gadałam.
 
reklama
Astrid super że Wam oddali za fotelik, a Ty się tak martwiłaś :tak:

Bo ludzie są różni, zawsze mogła mnie zwyzywać przez maila albo po prostu olać. Jakbym oczywiście sama nie napisała do niej i potem nie zadzwoniła, to byśmy mieli śmieci w domu. Mój M. jakoś niespecjalnie się kwapił do tego. Ale za to jej je odniósł do domu, bo raczej ja bym nie dała rady tego zanieść po schodach.
 
Robalku, jak masz miękki dywan, to bierz poduchę i kołdrę :-D. Moi rodzice też tak mają... właściwie to tato. Bo moja mama się kładzie i zaraz z nią ich dwa psy. W tym momencie tato nie ma miejsca w łóżku.
 
reklama
Aniu Jeszcze dziś i jutro dasz radę :tak:, kto jak kto ale Ty na pewno

Ja dziś umieram, spałam z godzinę w nocy, wczoraj wziełam łyka dosłownie łyka piwa bo tka mi się chciało a dziś czuję się tak jakbym wypiła całą butelkę wina :szok:
 
Do góry