reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Holandia

reklama
Właśnie wyśmiałam PKP... takie rzeczy tylko w PL. Wiecie, że jak macie 2 psy z czego, jeden jest większy, to nie możecie sobie kupić biletu dla siebie i dwóch psów, tylko możecie wziąć jednego psa? Do drugiego psa trzeba drugiego podróżnego :szok:. No chyba tam kogoś porąbało. Ewentualnie można się uprzeć i na siebie wziąć dwa psy, tylko trzeba płacić za miejsca w całym przedziale... haahahaa.
 
Witam. ja dziś zostalam brutalnie zmuszona do wstania z lóżka......... Właśnie kończę śniadanie i wybieram się do GroenWest bo mnie szlag jasny trafi...
Córka tam dzwonila przed szkolą - na obejrzenie domku mamy się umawiać z lokatorami, a lokatorzy od wczoraj nie odbierają telefonów - zadnego, ani stacvjonarnego ani komórki.
Chyba zrobię zaraz aferę w GroenWest:wściekła/y:
Ledwo co wyszłam z łóżka i już nie mam gdzie się położyć haha, nawet fotel zajęty przez Figę, cóż pozostaje podłoga :-D:-D:-D
Robaczku, nasz Agat od dawien dawna spał z nami w łóżku, ale jakoś miesiąc przed przybyciem malucha wyniósł się do naszej córki - chyba mu bylo za ciasno i to pomimo tego ze mamy łóżko 2mX2m:-D
Teraz czasem śpimy sami a czasem we trojke - wszystko zalezy od tego gdzie maly ulozy się do spania - na lozku czy pod lozkiem:-D
Agat przychodzi się tylko poglaskać przed snem i znika :-)
 
haahha Astrid rozwalilas mnie z tym :D dobrze ze teraz jak do pl pojade to pociagami nie bede musiala jezdzic, bo nie bede miala po co :-D
 
Dzień dobry.;-)
Mam pytanie do Was.
Otóż mój brat na szybko dostał informację o pracy w Holandii w szklarniach, więc pojechał bez zabezpieczenia lekowego m.in. Prosił mnie o przesłanie kilku podstawowych leków. Nie mają tam za bardzo gdzie się zaopatrzyć póki co.

Czy są jakieś specyficzne leki w Polsce, które są wyłącznie na receptę w Holandii? Czy wysyłając mu taki podstawowy zestaw na ból, na żołądek, na grypę jest ryzyko, że paczka zostanie zatrzymana za niedozwolone leki? Miałyście z tym jakieś doświadczenie?
Byłabym niezmiernie wdzięczna za odpowiedź.
Pozdrawiam
 
Droga Krolciu. Przeslij paczke busem, wtedy masz pewnosc ze paczka dojedzie na miejsce :) Moja mama zawsze posyla mi leki i jedzenie przez przewoznika, zawsze wszystko dostawalam jak trzeba ;-)
 
witam
i koniec pieknej pogody?

Carinio piekna fasoleczka:tak:
Robale fajne to zdjecie:-Di gdzie w koncu spalas?
The Hague co do czynszu to ja mysle tak jak Sencilla,raczej im tej nadwyzki wlasciciel nie odda:eek:
Aniu milego dnia ,dasz rade:tak:

My dostalismy mieszkanie po 8mies w hADZE:tak: Kiedys tez moglam reagowac na ile pokoi chce:tak:Teraz mam wytyczone (np w tym tyg 16 miesz) i z nic moge wybrac 2:tak: Ale coraz gorsze sa mieszkania :cool:
Tez bym wolala na wiosce domek z wiekszym ogródkiem :tak:

Musze zadzwonic do huismastra bo drzi balkonowe sie zepsóly ,co roku na wiosne to samo :cool:chyba po zimie opadaja czy cus..
 
Krolcia,
spokojnie wyslij bratu leki, przeciez to nie narkotyki ;)
a jak zauwazylam, wiecej lekow bez recepty jest w holandii tych, ktore sa w polsce na recepte. Wiec bez obaw :)
 
reklama
karola wedlug mnie to kwestia dogadania z wlascicielem. my sie dogadalismy na samym poczatku i w razie doplaty my doplacalismy a w razie zwrotu dostawalismy te pieniadze na konto.
 
Do góry