reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

My się wczoraj zasiedzieliśmy na grillu. Do domku wróciliśmy koło 1 w nocy :-D. Pewnie, jakby M. nie szedł do pracy, to byśmy dłużej gadali i gadali. Z tego wszystkiego M. sobie nie podłączył komórki do ładowania a w drugiej zapomniał włączyć budzik i kolega go dopiero budził telefonem "gdzie jesteś?" haha. Ale na szczęście zdążył. Przez niego się nie wyspałam, bo się martwiłam, żeby normalnie dojechał do pracy, a to wiadomo, jak po imprezie i dopiero co z łóżka. Wysłałam mu sms i nic... poczekałam pół godziny i wkurzyłam się, zadzwoniłam a on, że nie usłyszał :confused2:. Chyba chce podświadomie, żebym Majkę wypędziła z siebie z tego stresu.
 
reklama
Hej;)
wtrące sie Wa tutaj:)
czytalam, ze ktos szuka polskiego ginekologa.
Jest jeden w niemczech nie daleko granicy holenderskiej( venlo i okolice), postaram sie zdobyc adres jesli jest ktos zainteresowany.:)
 
SENCILLA to moze sie spotkamy nad morzem bo my tez sie wybieramy,juz raz bylismy al eparking zamkniety i nie ma gdzie zaparkowac .Wybierzemy sie jeszcze po 16 jak Tymcio sie obudzi:-)
 
witamy.........u nas jedno dziecko padło i spi a drugie przed tv od rana szalenstwa we wodzie....)) wszystko na podworku mokre,Aniu zadzdroszcze ci tej trawki u nas tylko male podworko z kostka i kilka kwiatów
chcce nad morze :-):szok::-D szkoda ze mamy prawie 200 km to za duzo ))

Mikolaj na basen idzie od stycznia i tez kosztuje ok 35 euro na msc /1 raz w tygodniu

wydatkow ostatio ze wyplata nie starcza ,teraz jeszcze mala do przedszkola i tez trzeba placic..ufff coraz gorzej zamiast lepiej

ide na kawke..i balony dmuchac bo we wtorek mamy 2 LATKA :-D:-D:-D:-D A MOJ SYNEK JUZ NIE MOZE SIE DOCZEKAC DEKOROWANIA DOMU ))
 
hejka
my dziś grillujemy Zaraz przyjada znajomi Dzieci się moczą w basenie
wczoraj własnie dowiadywaliśmy się jak jest u nas z nauką pływania i 136e za 10zajęć raz w tyg Zapisujemy ich od sierpnia jak wrócimy z Pl
 
Hejka :)

The Hague , gdzieś mi migneło ze w madurodam byliście ?? i jak?? fajnie ?? ciekawe czy duzo zmian wprowadzili :)

coś dzisiaj ruch mały :) no ale w niedzielke pewnie wszyscy grillują :)
 
Madziula bylismy ostatnio w madurodamie, ale nie wiem co sie zmienilo, a co nie, bo ja nie bylam we wczesniejszym madurodamie:-D zreszta ten madurodam to fajny dla dzieci, ale mi sie tam nudzilo, chodzic i ogladac jakies domki :confused: nic ciekawego.
 
reklama
Madziula a jak tam weekend w PL ? Nie jedziecie nad jakies jeziorko czy cos ? My wlasnie wrocilismy z nad morza, posiedzieli w restauracyjce nad brzegiem, potem jeszcze terrasje we wsi i wlasnie wzielam prysznic ufff goraco jak diabli dzis a woda jak zupa! Jakies chinki tam polowaly na ostrygi i nazbieraly cale wiaderko :-D ​Nie mam w planach nawet gotowania , M cos zrobi na szybko i relax ;) latooooooo!!
 
Do góry