reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Holandia

i dobrze Olinkaa, mając sofi wiele spraw pójdzie duzo latwiej, ale dopytaj się o szczegóły w jakiejś ubezpieczalni, może się pozmieniało, a moge o tym nie wiedzieć.
 
reklama
Ale ja w dalszym ciagu nie rozumiem, dlaczego sie zbulwersowalas CARINIO, jak napisalam zeby sie wybrac do lekarza z kims kto umie dobrze jezyk??? ja jak nie umiem czegos to prosze kogos o pomoc, zeby nie byc zle zrozumianym przez co pozniej sa problemy. nie powiesz mi chyba ze jak porozumiewalas sie na migi z lekarzami to bylo Ci latwo? tymbardziej jak chodzi o zdrowie dziecka to nie ryzykowalabym gadka na migi i zaplacilabym wszystkie pieniadze tlumaczowi (nawet najdrozszemu) byleby tylko wyciagnac jak najwiecej info od lekarzy. no coz, ale to moja opinia.
 
Olinkaa, fajnie, ze bedziecie w okolicy :)
MOge spytac, do jakiego biura idzie Twoj maz? ja moge WAm polecic biuro, w ktorym my wynajmujemy mieszkanie. Jak chcesz namiary to Ci wysle.
A Twoj maz ma staly kontrakt? bo z takim latwiej cos wynajac.
 
THE HAGUE masz nas za glupich kazdy wie o co ci chodzilo>Obsmiewalas mnie rowniez na watku porod w holandii.To nie byla rada tym bardziej ze ci juz raz napisalam ze nei bylo u mnie problemu z jezykiem.Z twojej wypowiedzi wynika ze sama sobie winna jestem ,ze mnie olewaja bo jezyka nie znam.No a na jakiej podstawie tak twierdzisz ,To zwykle dranstwo z twojej strony i chec dowalenia mi napewno nie rada .wszyscy to zauwazyli ,myslisz ze dziewczyny glupie sa i ze teraz obrucisz kota ogonem.sama matka jestes gdzie ty masz serce .Wiez jak ja cierpie i jak cierpialam i tak mi dowalac to cios ponizej pasa i dobrze wiedzials co robisz.
 
The Hague, mysle ze tutaj nie warto drazyc, bo to chyba ciazowe hormony, podejrzewam , ze moze nawet zaczela sie produkcja testosteronu, jak wiadomo, jest odpowiedzialny rowniez za agresje :D A jak widzisz, panuja reakcje wybiorcze, dla kazdego uzytkownika inny ton wypowiedzi.

Nana czesc, czolem, jak sie macie ? Ja mialam wlasnie identyczna sytuacje, ze M mial mnie dodac do polisy a ja nadal czekalam na przemeldowanie i powiedzieli mi w VGZ , ze skoro nie pracuje, to musze wykazac uitreksel z gminy , ze jestem zameldowana, nie wiem czy pamietasz, ale przez to opoznila mi sie pierwsza wizyta u poloznej i bylam wsciekla.

Olinka, zycze powodzenia z mieszkaniem, mam nadzieje, ze szybko znajdziecie cos fajnego, Sencilla ostatnio wspominala, ze w jej okolicy sa fajne mieszkania o przystepnej cenie. Mam nadzieje, ze bedziesz do nas zagladac, my tutaj lubimy nowych :)

 
reklama
Carino tak, jesli piszesz posta jednego za drugim, to prosze uzyj funkcji edytuj post :) zeby jakis porzadek tutaj byl. Dziekuje w imieniu swoim oraz innych uzytkownikow.
 
Do góry