reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Holandia

Goede morgen!

Dziewczyny uprzejmie donosze, ze od 16-tego w LIDLU sa slaapzaki dla dzieci za 7,99!! Spodnie ciazowe , tuniki, maty i inne cuda
LIDL Nederland - lidl.nl

Musicie tylko wpisac swoj kod pocztowy bo nie we wszystkich lidlach to samo, u mnie jest to co w linku powyzej.

Widzialam wczoraj wieczorem w gazetce, wiec dzis napewno przejde sie tam zobaczyc. No i jak zwykle czwatek , tj polowanie w moim ulubionym sklepie :D Niestety tamten laktator z Aventa byl manualny co sie dopatrzylam i dalej sobie tam stoi :D

Iskierka, to w sumie swietnie, lepsze niz jogging z rana. My by sie tez taka wkurw-motywacja przypadala, bo ja znow przeginam pale i leze w lozku do 10 albo czasem i 11
:szok:

Milego dnia dames!!
 
reklama
Iskierka to mialas intensywny poczatek dnia;-)

ja tez juz obiad gotowy,pierogi juz ulepione:tak:Michalek juz zjadl jedna porcje ,7 pierogów :szok::tak:
My do pl jedziemy kolo 20 maja:tak:nie wiem jak wysiedze tyle godz w aucie:eek:


Karola, podaj adres, mam nadzieje ze dla mnie też jakaś porcja się znajdzie hihihi :)

My jedziemy 21 maja do Pl , także czeka mnie to samo :(:( a odnośnie podrózy , slyszalam ze sa takie przyrządzonka pod pupe co pas trzymaja zeby na brzuch nie uciskać... czy to jest wymagane do podrózy??


Ale żescie mi smaka narobiły pierogami, chyba zrobie runde do sklepu po ser :)
 
takie przyrządzonka pod pupe co pas trzymaja zeby na brzuch nie uciskać... czy to jest wymagane do podrózy??

Nie jest to wymagane.

Ayni, Iskierka wylegujcie się w łóżkach ile się da!!! A swoją drogą Iskierka to współczuję Ci tej porannej niespodzianki...ja nie mam nastoletniej córki ale za to meża bałaganiarza...czasami to aż mnie krew zalewa...np. wczoraj dokończył jedną paczkę ciastek i puste opakowanie leży dalej na stole a drugie ciastka wyjął z kartonika i karton leży w salonie na podłodze:szok: ..... Oczywiście jak wroci z pracy to awantura o to bedzie.
Na weekend stawiam ultimatum, mogę ugotować jakiś pracochłonny obiad jak on się dzieckiem będzie zajmował przez pół dnia, bo dziecko niestety trochę w PL "zepsuli" i wymaga więcej uwagi!
 
A swoją drogą Iskierka to współczuję Ci tej porannej niespodzianki...ja nie mam nastoletniej córki ale za to meża bałaganiarza...czasami to aż mnie krew zalewa...np. wczoraj dokończył jedną paczkę ciastek i puste opakowanie leży dalej na stole a drugie ciastka wyjął z kartonika i karton leży w salonie na podłodze:szok: ..... Oczywiście jak wroci z pracy to awantura o to bedzie.
Moje dzieci tak własnie robią...
Wczoraj jedliśmy galaretkę owocową w pucharkach. Trzy pucharki juz schną w zmywarce, a czwatry stoi spokojnie u syna na biurku... Powiedzialam ze nie wyniose, mam to gdzieś, niech sie nauczy. Mój mąż też czasem potrafi przegiąć, ale on to z kolei zostawia na stole w salonie puste puszki po tytoniu i nieopróżniona popielniczkę, a mnie szlag trafia:wściekła/y:
No, ale generalnie to sam garnie się do porządków (kurze, odkurzanie, podłogi) i do opieki nad dziećmi. Nigdy nie mialam problemu idac do pracy, ze zastanę brudny dom, obsmarkane/obsikane dzieci i "zimną płytę" na obiad. No ale przez kilka pierwszych lat małżeństwa musiałam go nauczyć wynosić brudne skarpetki do prania.:-D
Niedawno dzwonila moja mama, trochę pogadałyśmy bes świadków, moglam sie pożalic, wyzalic itp. Ale żeby nie bylo tak różowo to musiala mnie oczywiście wkurw**** pytaniem o te nieszczęsne chrzciny i przyjazd szwagra z rodziną:wściekła/y:
Na szczęście chyba usłyszała złość w moim głosie bo szybko zmieniła temat.
Muszę coś przegryźć bo ssie mnie od czytania o pierogach :-D
Cheka mnie jeszcze wyprawa do pobliskiego sklepu bo kilka rzeczy potrzebnych do obiadu. Niestety dzieci nie moge posłac bo kaske mam wyłącznie na koncie:-D
 
Hejka
MOj M. jest dzisiaj w domu wiec on sie zajmowal obiadem ale narobilyscie mi smaka na te pierogi ....... ale z serem troche pracochlonne moze jutro pojade po truskawki i ze smietana mmmmm tez uwielbiam :tak:
A u nas dzisja pogoda kwietniowa czyli deszcz, slonce i grad z deszczem :cool2: ale udalo nam sie jechac na wycieczke do lasu na piknik, z Daankiem na speeltuin no i kawke na tarasie, pyszna z cynamonem jeszcze nigdy nie pilam i polecam :tak:
Teraz lezymy na kanapie tylko Daanka nie ma kto do lozka zaprowadzic a jeszcze trzeba go wykapac

Karola wspolczuje ci tej podrozy do PL, ja raz jechalam i powiedzialam sobie ze nigdy wiecej :no: bylam jak z krzyza zdjeta.....

Ania, Sencilla a wy gdzie znowu takie zabiegane ......
 
Witam wieczorowa pora :-)

U nas caly dzien swietna pogoda ani kropli deszczu caly dzien poza domem.
Teraz pisze juz z lozka dzieci umyte a ja sie relaksuje:-DSzkoda tylko ze dzisiaj mialam klotnie z mezem cos ostatnio sie nie dogadujemy i wiecznie klocimy:-(
Patrzalam dzisiaj na kalendarz i zostalo mi tylko 3.5 tygodnia macierzynskiego:-(TRAGEDIA
 
i ja się witam :)
Karola nie kupiłam, byłam w aptece to powiedziała że czegoś takiego nie ma:shocked2:

Iskierka kobieto odpoczywaj :tak:

Anetko, pewnie macie cięższe dni, ale pamiętaj po deszczu zawsze słońce wychodzi :-)

Gosiu super że piknik się udał:tak:
 
Robale dziekuje ze wierzysz w nas :-) bo ja czasami mam juz dosc nie wiem czy ja jestem taka zla....

Zoabczcie sobie ta stronke mi bardzo sie spodobala Polskimarket.nl - Polski sklep internetowy w Holandii

a to zrobione zdjecie przed chwilka:
DSC05131.jpg
 
hejka....
to my po dlugiej nieobecnosci,melduje ze leze w lozku od poniedzialku chora na maksa, a obok mnie zasnal wlasnie moj synek ktory dostal dzis nowe lozko ale pomimo tego woli zasypiac kolo mamy..
a nasza dama chyba rozebrana do golasa w lozeczku sie bawi w najlepsze...juz 2 razy ja ubieralam wrrr

dostala wczoraj zaproszenie na 21 maja i zaczyna PEUTERSPEELZAL !!!! JUPIII i tak szybko minely 2 latka..szok

ide na goraca herbatke na dol i zajrze do tej malej paskudy.. och za wygadane dziecko,caly czas opwiada cos w tym pokoju a ubaw mam jak nic z jej piosenek " dag sinterklasie dag dag..." w kwietniu haaa

spokojnej nocki
 
reklama
Do góry