reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Hej dziewczynki nas też zasypało strasznie w ciągu 2 godzin spadło z 3 cm śniegu a ja muszę na zakupy jedzeniowe bo w lodówce pustki ,ale iść z wózkiem mi się nie widzi a nie mam auta bo mąż teraz jezdzi do pracy moim bo w swoim ma letnie opony .....................

Lucy również trzymam kciuki a może już tulisz maluszka ?swoją drogę troche ci tego zazdroszczę nie zapomniene uczucie jak się patrzy na taką kruszynkę.

Jesli chodzi o poród naturalny tez jestem za ,mimo że cesarki nie mialam .

Anetka880 a ile km może dojechać ta fryzjerka do której dałaś namiar bo ja właśnie też szukam ale do Amsterdamu czy Hagi to mam za daleko .

Dziewczyny wy piszecie o pomniejszaniu biustu a ja to bym sobie chetnie powiększyła .

Sencila krokietów ziemniaczanych tez nigdy nie jadłam a lubię wszystko co z ziemniaków podziel się przepisem
 
reklama
mój syn ma dziś dzien p.t. "jak wykończyć matkę"............wciąz wyje i kłóci się z dziewczynami.......(jest córka sąsiadki) niech już idą spać
 
O Boziu nie nadążam z Wami :)
Aniahaven możesz podać nr do tej fryzjerki ? Chętnie bym się wybrała!

śNIEGu faktycznie nasypało a my letnie opony w samochodzie heh...
a co do krokietów... zjadłabym krokiety z nadzieniem do ruskich mmmmmmmmmm.......
Miłego weekendu dziewczyny :)
 
my z kolejnego spacerku wrocilismy i z sanek, ale super napadalo! i sloneczko jest, po prostu jak w bajce.
a oto przepis na krokiety, bardzo dobre sa! ja uwielbiam wszystko z ziemniakow, wiec mi bardzo smakowaly! mysle, ze to jest dobre jako danie samodzielne, ale jako dodatek do gulaszu badz miesa tez sie super sprawdzi.

Krokiety ziemniaczane - przepisy - MniamMniam.pl
 
Chyba nie na tym polega wsparcie na forum. Każda z Was będzie mi już do samego CC pisać jak to źle zrobiłam, że się zdecydowałam? Ostatnio usłyszałam " co z Ciebie za matka, skoro nawet nie chcesz spróbować?!" Dziewczyny to jest moja decyzja i nie pytam o Wasze zdanie, napisałam tylko, że ja tak postanowiłam i koniec! Zazdroszczę Wam odwagi i życzę powodzenia. Za zbędne komentarze dziękuje!
 
PItaja, nie spodziewalam sie takiej reakcji z Twojej strony. Wg mnie prawdziwe wsparcie polega tez na swobodnym wyrazeniu swojego zdania. Wydaje mi sie tez, ze kazda z nas wypowiedziala swoje zdanie w sposob delikatny i z wyraznym zaznaczeniem, ze to Twoja decyzja. Nikt Ciebie nie ocenia, ani Twojej decyzji. Przeciez jesli uwazam, ze decydowanie sie na CC jest niedobre, to nie bede pisac, ze uwazam, ze Twoja decyzja jest wg mnie najlepsza na swiecie. Wtedy to na pewno nie byloby wsparcie.
 
Witam ale u nas napadalo :-) tyle sniegu jeszcze tutaj nie widzialam, fajnie tylko jak ja jutro na 7 pojade do roboty zeby tylko posypali drogi
Lucy jak ci poszlo, malenstwo na pewno juz tulisz :-)
Sencilla przepis tez wyprobuje, czasami nie mam pomyslu na cos bezmiesnego, dobrego i szybkiego w przygotowaniu.
Powiem wam ze ja tez nie narzekam na cesarke, po tych moich 6 - godzinnych skurczach bez rozwarcia jak mi powiedzieli ze zobia mi cesarke to myslalam ze bede ich po nogach calowac. I w sumie pozostal mi jakis uraz ze poprostu boje sie naturalnego, ze cos zle pojdzie, ze maly sie zaklinuje a tak cesarka ciach nozem i dziecko na piersi, troche to uproscilam ale w sumie tak to odbieram
Iguana, twoje zmartwienia to bardzo mozliwe ze to hormony, ja po porodzie duzo plakalam bez powodu, wystarczylo ze na Daanka popatrzylam i wylam ale pozniej sie to uspokoilo. Tutaj poporodzie duzo o to pytaja o czym w Polsce dziewczyny wogole nie slyszaly przynajmniej te ktore ja znam
uciekam narazie bo mnie mlody goni :baffled:
 
Kurcze musiałam się przebijać przez największy śnieg dzisiaj i akurat śnieżyca:baffled: Ehh, ale pocieszam się, że jakbym teraz była w Polsce to tak by wyglądał każdy spacer;-)

Gosia, tak też mi mówili, że to hormony.
 
pitajawydaje mi sie ze kazda z nas napisala poprostu co o tym mysli nikt cie nie krytykuje to twoja decyzja. Ja osobiscie cie podziwiam bo sama bym sie nie zdecydowala na cesarke, ale znam takie osoby jak ty ktore tylko i wylacznie chca miec cc. Życze ci powodzenia.
 
reklama
pitaja każda z nas wyrażała swoje zdanie na ten temat i tak jak ja wspomnienia z cc jak dokładnie było.I nikt tu sie nie odnosił do Ciebie konkretnie tylko do tematu cesarki.Spokojnie:tak:;-)

u mnie dziś w rotterdamie pierwszy raz padał śnieg:)
 
Do góry