reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Sorki ale jeszcze ja muszę napisać o mamie Madzi...
Jeśli to był wypadek to rozumiem, każdemu się może zdażyć.
Ale to co zrobiła z dzieckiem później jest niewybaczalne, jeśli ktoś nie ma nic na sumieniu to nie ukrywa nic...
Ja będę ją oceniać i uważam że powinna ponieść karę za ukrywanie zwłok.
 
reklama
sencilla- poprosze o namiary do tej fryzjerki :tak:

anetka880- dzieki za numer, jeszcze sie zastanowie z ktorych usług skorzystam, musze zrobic sobie pasemka bo do Pl to teraz nie wiem kiedy pojade...

iskierka- ja ze wzgledu ze mam rozmiar 70K czesto spie w staniku bo jest duzo wygodniej:-D

aola- ja mam strone internetowa z ktorej sa fajne filmiki i i piosenki ktore polecila mi nauczycielka ze szkoły małej, oto onahttp://www.schooltv.nl/beeldbank/pk/# sama nuce niekiedy jakas piosenke choc slow nie pamietam dokladniej :-D


co do pogody to nas zasypalo :szok: wracalam rowerem ze szkoly i drogi nie bylo widac.. mąż mówił że w sklepach wykupują sanki takie te plastikowe :-) tutaj widac ze dzieci sie ciesza na snieg :tak:
 
Ostatnia edycja:
iskierka- ja ze wzgledu ze mam rozmiar 70K czesto spie w staniku bo jest duzo wygodniej:-D
Yyyy, sorki, ale ile to jest 70K??? Ja całe życie nosiłam 75-80B. Od dwóch lat mam 85B, a dziś się zastanawiam czy sobie nie kupić miseczki C...

Co do krokietów to smacznego, wole z kapusta i grzybami, mniam.....

Anna - każda z nas myśli o tym dziecku i o tym, co robiła jego matka w chwili jego... śmierci (?). Masz prawo do własnych osądów, jak każdy z nas. Tyle tylko, że szokiem można wiele, bardzo wiele tłumaczyć, nawet morderstwo. I tak nikt nigdy sie nie dowie, co tam tak naprawdę się stało. To wie tylko ona i ta mała niewinna istotka...

A teraz trzymajcie kciuki za bezpieczną jazde po białych ulicach... Muszę odebrać dzieci ze szkoły i męża z pracy, masakra...
 
Sencilla ja poprosze ,nigdy nie jadlam jeszcze....:sorry2::tak:

No super na polu:tak: nawet sie gdzies tak cieplej zrobilo:tak::tak:


Karola zartujesz ze cieplej tak?:szok: u nas w ciagu 1 godziny nasypalo 3-4 cm sniegu!!!!:-D:szok:
aOla ja mam fryzjerka polke ma sie rozumiec...
Sencilla moj M wczoraj robil krokiety takie wiesz prawdziwe mniam mniam wiec moze sie tez skusisz...? ja wlasnie wpadlam do domu i zaraz lece...nie wiem dalej co ty naprodukowalyscie ale obiecuje doczytam po poludniowym wieczorkiem.:sorry2:...mi ta Madzi z glowy wyjsc nie chce...biedne dziecko....:baffled:
 
Ta fryzjerke naprawde polecam co podawalam numer pasemka robi mojej kolezance juz od jakiegos roku i bardzo fajnie wyglada.

A co do miseczki stanika rozumiem wszystkie kobiety o obitym biuscie bo sama od szkoly podstawowej mam ogromny kompleks duzego biustu ktory czasem jest naprawde uciazliwy mimo tego zawsze bylam szczupla. Niektorym wydaje sie ze jak mozna miec kompleks duzego biustu ale jednak mozna. Mam nadzieje ze teraz juz po kolejnym dziecku mi nie urosnie :)
 
Ostatnia edycja:
miałam taki moment w ktorym chciałam sobie pomniejszyc biust :baffled: mam jeden sklep w ktorym dostaje taka miseczke ewentualnie 75J. zawsze mialam duzy biust ale po ciazy moje hormony "oszalały", przez co nie moge schudnac :wściekła/y:

u nas krokiety robia z kapusta i grzybami, znajoma robi z kapusta i cebula - mmm.. dawno nie jadlam..
snieg przestaje tak sypac wiec moze pojdziemy balwana ulepic o ile sie uda;-)
 
reklama
U nas snieg popadal 1h nasypalo ok 5 cm a teraz nagle temperatura skoczyla do +3 i wszystko topnieje.

Ja tutaj w Holandii tez nie mam problemu z kupnem stanika znalazlam nie za tani ale fajny sklep gdzie sa moje rozmiary ja mam 80F badz 80G zalezy od stanika. A mimo tego ze mloda jestem tez mam problem z kilogramami ktore przytylam w pierwszej ciazy dlatego teraz biore sie za siebie bo kiedys wazylam 55kg a teraz jest to szkoda pisac.
 
Do góry