reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Sencilla w sumie to ten mój komentarz był do Ciebie! Bo już 4 raz mi napisałaś o tym, że rodziłaś tak i tak. A uwierz mi, mimo tego że rodzę pierwszy raz, zdaje sobie sprawę na co się pisze i wiem jak wygląda CC. Tak jak jedna z dziewczyn napisała, za pierwszym razem ona po cesarce czuła się lepiej niż dziewczyna po porodzie naturalnym. Przy drugim CC już nie było tak kolorowo. Także jak widzisz reguły nie ma. Być może za drugim razem, również postanowię, że będzie to poród naturalny.
Clauditka może masz trochę rację z tym "spokojnie", ostatnio dość często słyszałam " jaka z Ciebie będzie matka, skoro boisz się porodu" i drażni mnie wszystko na temat mojego wyboru. :baffled:
 
reklama
Sencilla dzieki za przepis!
Pitaja,tak jak dziewczyny pisaly kazdy napisal co mysli ale to nie bylo po to zeby oceniac to co Ty robisz!Przeciez to Twoja sprawa.A nie rozumiem czemu ktos Ci mowi 'jaka z Ciebie bedzie matka skoro boisz sie porodu'-a co to kogo intersuje!!!!!Kazdy jest panem swojego życia,i nikt za Ciebie nie urodzi i nie wychowie dzidzi!!!Wiec nie rozumiem po co takie gadanie!Nie denerwuj sie bo w ciazy lepiej byc spokojna,tak mi przynajmniej wszyscy mowili,jak bylam w tym stanie.pozdrawiam

A ja własnie wrocila z pracy,i sie ciesze ze juz weekend!!:-):-):-)Troszke trace głos przez to chore gardlo!Kurcze jak ślisko na drogach!!!!!Ale przynajmniej trszke zimy bedzie!!
 
Pitaja dziekuje za wyjasnienie. Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawe, ze wykrzykniki w wypowiedziach nie sa konieczne. Jesli Ci przeszkadza to, co pisze o moich porodach, to po prostu zignoruj moje posty. Jesli masz jakies watpliwosci co do moich wypowiedzi (i wylacznie do moich, co wynika z Twojego pierwszego zdania), to mozemy to roztrzasnac na priv. Piewszy raz zdarzyla mi sie taka sytuacja, odkad jestem tutaj na forum, te dziewczyny, ktore mnie znaja wiedza, ze nigdy nikogo nie obrazam. Jesli teraz wykrzykujesz cos pod moim adresem, to tylko dlatego, ze wydaje Ci sie (a co nie mialo w ogole miejsca), ze ja opisujac moje porody i moje zdanie usiluje Ci powiedziec to, co uslyszalas od innej osoby ("jaka bedzie z Ciebie matka"). Prosze, nie probuj na sile przekladac czyichs wypowiedzi na moje.
 
Nie wiem czy czytacie inny watek "Porod w Holandii 2011" ale ostatnio tez bylo goraco jak jedna dziewczyna opowiadala o swoich koszmarnych przezyciaz z porodu. Tez to odbieralam jakby bylo po czesci skierowane do mnie i do Lucy bo wybralysmy porod domowy. Jednak w tym przypadku nikt nikogo nie straszy nie mowi ze bedziesz zla mama tylko opisal wlasne przezycia a jak juz ktos pisal kazdy porod jest inny wiec nie mozesz miec nikomu za zle co pisze.
 
Anetka, wiesz, ze pomyslalam o tym samym hihi, ze ostatnio jakos nerwowo sie tu zrobilo... :-Dmajac na mysli wlasnie ten watek Porod w Holandii :szok:
 
Dziewczyny mam pytanko,czym smarujecie swoje pociechy,oliwka czy balsam,jaki??,potrzebuje jakis bardzo natluszczajacy,uzywalismy caly czas z Zwistal oliwke,ale niestety cos sie zaczelo dziac ze skora Alexa i mam balsam od lekarki ale juz mi sie konczy i potrzebuje cos bardzo nawilzajacego,moze cos polecicie???
 
Ktoras z was dziewczyny pisala ze chodzi z dziecmi do logopedy o ile sie nie myle. Jezeli dobrze pamietam niech mi napisze czy do tej instytucji GGD. Bo wlasnie otworzylam skrzynke i mam wezwanie na badania z moim Kubusiem nie wiem czy sie bac czy to rutynowe badania.
 
reklama
Ale tu nerwowo sie zrobilo:baffled: chyba dlatego ze tyle ciezarówek na forum:-D:-D ja w ciazy przyznam szczerze jestem troszke nerwowa pokreslam troszke:tak:;-):-) z michalem tez bylam:tak: Siostra która byla u mnie w tym czase ,dop tej pory sie smieje ,ze tu nie przyjedzie teraz:-D:-D i ze bylam :"dozarta ":baffled::tak:



Ja nie chodze po innych watkach , ale chyba zaczne;-):-):tak:


Sencilla dzieki za przepis:tak:
Anp gratuluje 1 tyg w nowej pracy:tak:
 
Do góry