reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Anp, ja smaruje balsamem Weleda, taki zolty w buteleczce do cialka, a na twarz z tej samej firmy weer en windbalsem, teraz jak jest zimno.
Anetka, ja chodze do logopedy, ale to prywatna praktyka. GGD to jest instytucja zajmujaca sie szczepieniami, kontrola itd. u maluchow, a u starszych dzieci to czasem chodzi o zachowanie, rozwoj itd. Czy chcesz, abym zerknela na ten list? to wtedy moglabym Ci bardziej odpowiedziec. Wiesz, nie chce tu na ogolnym jakos sie rozpisywac o nich, bo nie wiem, czego ta sprawa dotyczy. Jak chcesz, to Ci na priva dam moj mail.
 
reklama
Bardzo chetnie. Bo wiem ze moj Kuba kiedys przyniosl cos ze szkoly z tego GGD ale gdzies to polozyl i nie wiem czego to dotyczylo. A teraz mam formularze jakies papiery ktore z tego co rozumiem mam zabrac na ta wizyte. Gdybys mogla mi wyslac e-mail to bedzie super ja ci posle to. Nie mialam wczesniej zadnych papierow z tej instytucji wiec nie wiem czego sie spodziewac.
 
Anetka, ja bym raczej sie nie bala na Twoim miejscu, mysle, ze to jakas rutynowa kontrola :tak: wyslalam Ci na priva moj mail, jesli bede mogla cos pomoc czy doradzic.
Niunia, wyslalam Ci tez na priva nr telefonu do tej mojej fryzjerki, ona mieszka w Hoorn.
 
uh. ale się rozpisałyście.
więc ja powiem tyle: WYLUZUJCIE :)
a balsam polecam EMOLIUM :) albo coś z emulientami :) Najlepsze. Moja Misia jak się urodziła miała mega suchą skórę. i lekarz polecił mi emolium. 4 dni kapania w płynie do kapieli emolium i smarowaniem emulsji emolium i Mała miała już piękną skórkę :) do tej pory jak jej się przesuszy skórka posmaruje ją i skóra na drugi dzień jest gładziutka :) ale zrobiłam reklame hahahah.
 
reklama
Do góry