reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

7axe7 zajace sa na wielkonac ,tak mysle:sorry2: a maski i przebrania na kranawal:tak::tak: W Brabant-cie ( czyli u was tez ) Karnawal jest bardzo hucznie obchodzony:tak::tak: W kazdy weekend w innym miescie jest parada i imprezy do ranca:tak::tak: Pamietam jak mieszkalam w Roozendaalu a pracowalam w Bredzie to ludzie do pracy na rowerach jezdzili w przebraniu:tak: nawet my sie przebralysmy jak jechalysmy do jednej babki:tak::tak: Strasznie mi tu tego barkuje :tak:

UHHH ale sie wystraszylam ,ze mi sie skasowalo:baffled:


Aniu ale piekne kwiaty :tak:


Sencilla odpoczywasz juz??:-)

Iguana jak slodziutko Jasiu spi ,uwielbiam goooooooo :)


Michal jakas godz temu niechcacy uderzyl mnie kantem ksiazki w czolo:baffled: mam guza i rozcietcie :szok::sorry2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
7axe7 juz bol sie uspokoil, ale niewiem na jak dlugo, w kazdym razie wymeczyl mnie :/ mala musi poczekac bo ja zapomnialam sobie kupic koszule do porodu hehe i w tym alphen tak ciezko jest cos fajnego kupic, zazdroszcze tym co mieszkaja w wiekszych miastach np w den haag sa takie fajne sklepy czy w amsterdamie... a ja juz boje sie sama tak daleko wybierac, ze w drodze sie zacznie...
 
a ja lubię swoją wioskę jest dużo sklepów a jeśli potrzebuje na ciuchy jechać to mam 20km Tu zostawie otwarte auto i się nie boję a jak mieszaliśmy w Roosendaal to nam szybę zbili i radio ukradli Za czym tęsknić...platne parkingi-jak się znajdzie miejsce do parkowania dużo ludzi Inaczej jak się nie ma dzieci ale teraz to ja potrzebuje blisko szkoły i placu zabaw :rofl2:
 
Hej ciężaróweczki
yes2.gif

Pisałam już na forum pt. Poród w Holandii, ale przedstawię się też tutaj. Dołączam do Was, a właściwie przeprowadzam się z 28dni.pl na babyboom.pl
biggrin.gif
tam nie znalazłam, żadnej bratniej duszy z Holandii.
Mam na imię Sylwia i mieszkam w Holandii od 3 lat, dokładnie w Eindhoven
wink2.gif
Obecnie jestem w 28 tygodniu ciąży i jutro mam kolejną miesięczną wizytę u mojego ginekologa.
Ciąże przechodzę dość łagodnie, pomijając fakt, że czuje się jak słoń w składzie porcelany
wink2.gif
Ostatnimi czasy mam problemy w kręgosłupem i spaniem. Na pocieszenie od koleżanek zawsze słyszę, że będzie już tylko... gorzej!
shocked.gif

Termin mam na 20 kwietnia, ale udało mi się dogadać co do CC, więc zetną mnie tydzień wcześniej
yes2.gif
Na forum trafiłam przez przypadek, czytając o rotawirusach i innych szczepionkach dla dzieci
sorry2.gif
.
Mam nadzieję, że jest ktoś z Eindhoven, miło by było poznać jakąś tutejszą mamusie, która zrozumie moje ciążowe żale.
Pozdrawiam ciepło
rofl.gif
 
aOLA alphen to jest tak pomiedzy bym powiedziala, ani wioska ani duze miasto i bardzo mi sie tu podoba, jak mala zacznie chodzic do szkoly to mam 5min na pieszo :) no ale jesli chodzi o zakup czegos z odziezy to niby jest tu pare sklepow ale jak dla mnie to nic a nic nie da sie tu kupic. Moze dlatego ze ja do Szczecina przyzwyczajona, tam na zakupach to zawsze pieniedzy za malo hehe dlatego tutaj zawsze na zakupy musze jechac do jakiegos wiekszego miasta, a teraz juz mam pietra...
A niewiem jak tam u Ciebie na wiosce jest ale ja kiedys w Hoogmade mieszkalam i w zyciu bym tam juz mieszkac nie chciala - same pospolite wiesniaki - bardzo ograniczona spolecznosc i tam poraz pierwszy w NL spotkalam sie z dyskryminacja...
 
Karola, jeszcze nie odpoczywam... hihi, i nie wiem, kiedy w koncu zaczne...

Pitaja, witaj na naszym super forum! :tak:
a z Eindhoven jest Gosia, i tez jest w ciazy, i mysle, ze calkiem podobnie jak TY... nie wiem, czy dobrze pamietam, ale termin ma chyba na maj? wlasnie sprawdzilam, termin ma na 4 maja, ale super, bedziecie sobie razem chodzic z wozeczkami na spacerki
 
Ostatnia edycja:
Wy kobitki piszecie ze mieszkacie w malym miasteczku a ja co mam powiedziec tylko jeden maly sklep spozywczy i nic wiecej dobrze ze chociaz szkola jest i nie musze dojezdzac :)
Czasem mnie dobija ten spokoj, ale latem jest fajnie 2 min i na plazy.

Sencillawidze ze twoja starsza corcia prawie w wiek mojego Kuby. Jak sobie radzi w szkole chodzi mi o jezyk?
 
aOLA alphen to jest tak pomiedzy bym powiedziala, ani wioska ani duze miasto i bardzo mi sie tu podoba, jak mala zacznie chodzic do szkoly to mam 5min na pieszo :) no ale jesli chodzi o zakup czegos z odziezy to niby jest tu pare sklepow ale jak dla mnie to nic a nic nie da sie tu kupic. Moze dlatego ze ja do Szczecina przyzwyczajona, tam na zakupach to zawsze pieniedzy za malo hehe dlatego tutaj zawsze na zakupy musze jechac do jakiegos wiekszego miasta, a teraz juz mam pietra...
A niewiem jak tam u Ciebie na wiosce jest ale ja kiedys w Hoogmade mieszkalam i w zyciu bym tam juz mieszkac nie chciala - same pospolite wiesniaki - bardzo ograniczona spolecznosc i tam poraz pierwszy w NL spotkalam sie z dyskryminacja...

ja do szkoły mam 20sek :-D małe centrum sklepów (m.in. c1000 masklamer DA kluswijs piekarnia cukiernia zoologiczny i parę innych Jest basen I bardzo mili ludzie zakupów bardzo nie lubię więc nie tęsknie za centrami
 
reklama
Do góry