reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
bry....

juz mi troche lepiej:tak: na szczescie dzisiaj tylko do 12 w pracy... na wypadanie wlosow ja mialam SKRZYPOWITE Z PL i jeszcze w Kruidvacie kupilam takie tabletki na wlosy,paznokcie i skore i zadzialalo...:tak:


zmykam- milego dnia
 
hej
zimno.... coś pada białego ale do sniegu to nie podobne.....

podgrzewacza do butelek nie mialam bo i butelką nie karmiłam Przez 13msc cyc a potem kaszki

trzeba obiad wstawić
dzis idziemy na szczepienie-po raz pierwszy tutaj Niestety musze iśc z dwojką wiec bedzie mega darcie......
 
Dzien dobry


U nas tez zimno:baffled:
aOla powodzenia na szczepieniu:tak:

7axe7 mala w dzien jest absorbujaca czy sie sama zabawi?

...no i znmów mamy poniedzialek:tak:
 
Mi też włosy wypadały ale to 4 miesiące po porodzie a słyszałam, że to normalne i że może się utrzymywać do 6 miesiąca :) Teraz nie wypadają ale ogólnie są zniszczone po ciąży i po porodzie...

Ola powodzenia! Moja Mama miała tyle szczęście, że się nie darłam podczas szczepień bo do igły byłam przyzwyczajona przy częstym pobieraniu krwi do badań :)
karola82 I taka i taka jest ta moja Misia :) czasem się sama zabawi a czasem chodzi za mną ciągle i chcę na ręce :) ale to chyba norma. Od dziś jej daje jedzenie 5x dziennie zobaczymy ale widzę, że na apetyt nie narzeka.. a jak jeszcze może sama jeść to w ogóle jest mistrzostwo :)

Miłego dnia dla Was! Mój ma dziś wolne więc musimy obskoczyć bank, gemeente i przychodnię :)
 
Ostatnia edycja:
W Amsterdamie dzisiaj za oknami od rana śnieg!:szok: A myślałam, że zima nas ominie...ale to nie to co podobno w Polsce, tam środek zimy, śniegi i duże mrozy. W Krakowie podobno w dzień -17 stopni nawet:baffled:

Dzięki dziewczyny za info o tych tabletkach.
 
Witam!!!

Iguana śnieg w Amsterdamie to dużo powiedziane:-), wygląda to jakby ktoś mąką oprószył okolicę...
Na włosy z PL dobry jest preparat "Silica"...ale na razie możesz brać te witaminy dla kobiet w ciąży i karmiących i też troszkę wzmocnią się...no ale niestety swoje wypaść musi-to działanie hormonów.
Ja bedę ubolewała jak mi zaczną wypadać bo teraz jak zrobię kucyka to mam takie ładne, lśniące i dużo jak w reklamach...a później znowu będzie mysi ogonek...:-(

Wczoraj byłam w Zaanse Schans-skansen niedaleko Amsterdamu polecam.pogoda piękna, delikatny mrozek ale słoneczko było...niestety jak wysiedliśmy z auta to mąż mnie pyta gdzie aparat foto??? A ja na korytarzu w domu zostawiłam;))), trzeba będzie wiosną pojechać jeszcze raz zobaczyć:-p
www.zaanseschans.nl
 
ANia, widze, ze lepiej sie czujesz, bo tak aktywnie zaczelas tydzien.. :)
ja tez, juz wizyta w szpitalu u gina zalatwiona, z moja Tosia u boku, ale jak zawsze grzeczna byla, wiec bez problemu. pozniej poszlysmy sie tym "sniegiem" troche pobawic, na zakupy, pozniej lunch i tak mi do teraz zeszlo..
niedlugo idziemy po Marys do szkoly, a na obiadek bedziemy robic tort porowo-nalesnikowy :tak: pychota
 
reklama
Witam.
Ja też dziś "pracowicie" zaczęłam bo obiadek już prawie gotowy i pranie wyprane, w kuchni czysto...
Tylko jakoś ta pogoda nastraja mnie pesymistycznie... Niby śnieg jest bieluśki, niby go nie ma dużo, ale ja nie cierpię zimy....
Przeraża mnie jazda po tym czymś co spadło i tym czymś co może być jak przyjdzie mróz.....
 
Do góry