reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

witam,
uffff....juz w domu, przeciagnelysmy z kolezanka do 15 :tak: w prawdzie bylo za kwadrans 3 ale co tam;-) 15 min. ........
Wlasnie zaczelo padac wiec dzisiaj posidzimy juz reszte dnia w domu
Sencilla a ty juz w domu???? Ja pracuje w restauracji, przygotowuje sniadania. Ostatnio krecili u nas filmy promocyjne o naszym hotelu, ciekawa jestem jak wyszly
udanej niedzieli, bawcie sie...........
 
reklama
Hej.
Mam pytanie na tematy spożywcze.Czy nie wiecie gdzie można kupić w Holandii, w jakich sklepach, mąkę inną niż pszenną? Chodzi mi o jakąś żytnią czy razową?Mają coś takiego?Jak to się nazywa?
 
bry...

My dzis do szpitala z tym gipsem - mam nadzieje ze mu sciagna i wsio bedzie OK...

A wam do kawki zostawiam serniczek....:-D
 

Załączniki

  • 58295b2467.jpg
    58295b2467.jpg
    29,5 KB · Wyświetleń: 17
u nas dzis mycie okien i pranie fieranek mam nadzieje ze dam rade te 2 okna na dole choc umyc haaaa z moja dwojka w domu to nic sie nie udaje , jutro sprzatanie generalne gory calej bo mlody bedzie w przedszkolu wiec troche bedzie lzej ))

dlaczego tak zimno ???? koniec lata ??? a wogole bylo lato ...ja nie odczulam za bardzo ))
 
ja też mam takie odczucie jakby lata nie było tylko wiosna a już czuć jesień :/
dzisiaj tak byłam mokra że ze skarpetek wode wydrzemywałam :/
w tamtym roku to codziennie gdzieś rowerami jeździliśmy a teraz to kalosze i wiatrówka potrzebna...
a w polsce takie upały.. niech nam troche pogody oddadzą.. ;)
wczoraj na popołudniu chwilke co nie padało wybraliśmy się nad morze- za co Wiki ma dziś katar tak w wodzie szalała..

uciekam coś wymyślić na obiad..
 
Też tak czuję, że już po lecie, ehh. Szaro, leje, zimno. Mieliśmy natomiast tutaj bardzo wcześnie wiosnę. Pamiętam jak przyjechałam w grubej zimowej kurtce z Polski, to był luty. Tam jeszcze srogie śniegi, a tutaj zielona trawka, krokusy:tak: Coś za coś, heh.
 
reklama
dZIEN DOBRY...


a ja jestem usztywniona od wczoraj.... chyba mnie przewialo... ;/
mam pytanie ; co tu mozna kupic na kurzajki? Erestowi cos rosnie na palcu hmmm...
 
Do góry