reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Aniu jak mam z Pl preparat Mama mi przywiozła a okazało się ze samo znikło :)

jak tu jest z rajstopkami u dziewczynek Nie widziałam zeby dziewczynki w nich chodziły A mam z 10 par z Pl takie kolorowe-bez wzorków (wola) do sukienek spódniczek Czy tylko getry Jak ubierać do szkoły/przedszkola?
 
reklama
Heloł !!!!!!!! :-)
Wieki mnie tu nie było więc pora cosika skrobnąć. ;-)
U nas wszystko oki, po staremu... co nie aniahaven? ;-)hahahahaha
U nas dzisiaj na obiad mexicaanse wraps jakby kto pytal :D
P.S. Dziekujemy za urodzinowe życzenia!!
 
Dobry popoludniem wam mowie...

Ann :szok::szok::szok: ty tutaj:-D - ja myslam ze linka z ta strona zgubilas,hihi...
No nie badz taka tylko sie pochwal co u ciebie:-);-):tak:...
Moja Karina chodzi w getrach i rajstopkach do szkoly...:tak: bez roznicy jej...:cool2:
 
Dobry popoludniem wam mowie...

Ann :szok::szok::szok: ty tutaj:-D - ja myslam ze linka z ta strona zgubilas,hihi...
No nie badz taka tylko sie pochwal co u ciebie:-);-):tak:...
Moja Karina chodzi w getrach i rajstopkach do szkoly...:tak: bez roznicy jej...:cool2:


hahaha dobre dobre

no to u mnie kompletnie nie po staremu... w grudniu rozstalam sie z ojcem mlodych, przeprowadzilam sie najpierw sama, a teraz 3 tyg temu znowu, do mojego nowego vriendje -przyszlego meza, slub 12 wrzesnia :D to tak w telegraficznym skrocie hehe
 
Ann, no to sie pozmienialo! super :) gratulacje :)
Ja wlasnie z pracy przybylam. Na obiad wlasnie gotuje pulpety w sosie, ziemniaczki i snijbonen. nie wiem, jak to po polsku :)
AOla,ja moje i w rajstopki i w getry ubieram, bez roznicy im ;) choc wola getry, bo wtedy moga sie same ubrac.
 
A mi z mężem położna poleciła aby cieszyć się ile się tylko da ostatnimi dniami w 2-jkę;-) I takim sposobem wybieramy się w najblizszy czwartek do cyrku, który zajechał do nas prawie pod sam dom:-D Do snu usypiają nas porykujące lwy, hehe.
 
reklama
Pozdrawiam ze słenecznej Polski...;)wracam w sobotę, spróbuję przywiezc ze sobą trochę ładnej pogody, mam nadzieję że będzie chciała ze mną do Holandii jechac...;)

Co do preparatu na kurzajki w Holandii niestety nie wiem co jest...za krótko jestem, natomiast w PL świetny jest lakier do smarowania Werumal.Uwaga tylko na kurzajki bo to się roznosiprzez krew i jak synek by chciał drapac to może miec w różnych innych miejscach albo na kogoś innego przeniesc.
 
Do góry