reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Dziekujemy wszystkim za zyczenia !!!
Torcik jeszcze jest .......zapraszamy ))
imprezka sie udala ale padam z nog , od 7 rana stalam w kuchni ..ale co sie nie robi dla naszych skarbów

dobranoc !!
 
gratuluje mamo m!!!! :):):):)

mam pytanko dla juz doswiadzczonych w rodzeniu, jezeli tak moge nagle calkiem nie do tematu... :$ ;) wacham sie jako srodkiem na bol przy rodzeniu miedzy zastrzykiem w plecy (=ruggenprik) i pompka z remifentanylem (=pompje met remifentani). jakie sa wasze doswiadczenia i co radzicie?
 
gratuluje mamo m!!!! :):):):)

mam pytanko dla juz doswiadzczonych w rodzeniu, jezeli tak moge nagle calkiem nie do tematu... :$ ;) wacham sie jako srodkiem na bol przy rodzeniu miedzy zastrzykiem w plecy (=ruggenprik) i pompka z remifentanylem (=pompje met remifentani). jakie sa wasze doswiadczenia i co radzicie?


Ja to drugie:-D sama sobie dawkujesz - a zastrzyków w plecy ja sie bałam...:cool2:I naprawdę działało cudownie hihi...
 
reklama
gratuluje mamo m!!!! :):):):)

mam pytanko dla juz doswiadzczonych w rodzeniu, jezeli tak moge nagle calkiem nie do tematu... :$ ;) wacham sie jako srodkiem na bol przy rodzeniu miedzy zastrzykiem w plecy (=ruggenprik) i pompka z remifentanylem (=pompje met remifentani). jakie sa wasze doswiadczenia i co radzicie?


A to mozna sobie wybrac??Pierwsze slysze.Ja zajechalam do szpitala kolo 1 w nocy i zanim mnie zbadali,ulokowali to byla 2 i dopiero sie doprosilam znieczulenia dozylnego.Mysle,ze grali na zwloke hehe.Do tego w plecy to potrzebny anestozjolog a oni nie zawsze sa w szpitalu zwlaszcza w godzinach nocnych i podejrzewam ,ze nie wzywali by go do zwyklego porodu dlatego mnie nawet nie spytali jakie chce,albo widziala polozna ,ze dlugo to nie potrwa wiec nie bylo juz sensu nakluwac ??No nie wiem,ale pytac nie pytali jakie chce.
 
Do góry