reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

czesc dziewczyny
ale burza nad nami przeszla, jeszcze teraz sie blyska ze :szok:
Dziewczyny dzieciaczki wam rosna i takie postepy :tak: Gratki dla waszych maluszkow. Aniu a Twoj Wiktorek to skora z ciebie zdjeta, wypisz wymaluj ty :-):tak:
Morgenrood ja od pol roku juz mieszkm w Mierlo,tylko ze teraz przeprowadzilismy sie do innej dzielnicy. Na kawe bez problemu sie mozemy umowic, ty mieszkasz chyba niedaleko. Jak co to napisz namiary na priva i sie umowimy
A co do rodzenia to jak ja rodzilam w szpitalu to bez problemu dostalam znieczulenie
 
reklama
Co do znieczulenia: ja po 24h bolesnych skurczy z rozwarciem 3cm, pojechałam do szpitala. Dostałam zastrzyk na rozwarcie szyjki. po 2h miałam już pełne rozwarcie. Co do znieczulenia to pytały mnie położne w szpitalu czy chcę. Oczywiście, że chciałam :p ale na zew.oponowe się nie zgodziłam, bo się boje takich wkłuć w kręgosłup. Więc dali mi coś dożylnie, na zasadzie pompki z morfiną, że gdy mnie boli mocno, mam sobie sama nacisnąć (mimo naciskania również leciało metodą kropówkową). Całkowicie bezpieczne dla kobiety i dziecka.w mojej karcie mam wpisane: "pijnbestrijding: remifentanil, ontsluiting". Byłam z niego bardzo zadowolona, choć mam dość wysoki próg bólu...
W związku z tym, że mój poród był całkowicie bezpieczny i bez problemów, musiałam ponieść koszty 2dniowego pobytu w szpitalu. Doba 175e. Gdyby położna, w czasie porodu domowego, stwierdziła, że nie damy rady, że coś jest nie tak i udajemy się do szpitala, wtedy poród jest za darmo. Ale jeśli rodzi się pierwszy raz, to sama polecam poród w szpitalu. Obsługa bardzo miła, sympatyczna, na każde zawołanie.
 
hejka
konkretnej decyzji kredytowej jeszcze nie mamy ale juz kolejny raz nas męża wzywają na podpisanie kolejnych dokumentów Chyba idzie dobrze:)

jaką macie pl telewizję N, cyfrę?????
 
witamy

myslam ze duzo bede miala do nadrobienia a tu cisza jakas..??
moj porod 18 godz 2 x byłam na znieczuleniu w kregosłup..............przezylam dzieki bogu ale wspomnienia koszmarne..))

Gosiu witaj na nowym mieszkaniu , kiedy parapetowka ?? napewno wpadne bo milnelo juz mnostwo czasu od naszego spotkania

dzieciaczki nam rosna , brzuszki mamusia tez wiec oby tak dalej...
uciekam spac bo rano do pracyyyyy

dobrej nocki
 
Witam
No wlasnie, Ania zniknela i forum tez umarlo :-(
MamoM. przyjezdzajcie serdecznie zapraszam :tak:
Mysmy wczoraj takiego pecha mieli ze szok, juz dawno takiego dnia nie mialam :no: Juz od rano szlo jakos nie tak ze czuam ze cos sie wydazy, no i najpierw w sklepie Daan wylal 5 litrow na ziemie, na szczescie nie musialam placic za nia, babka powiedziala ze sie zdaza ;-) a jak wracalismy ze sklepu zatrzymala nas policja- przekroczenie predkosci i buch 200E, jak to slyszalam to jak by mi kto w leb walna
Carinio ja tez po ciazy okolo 5 miesiecy po urodzeniu dostalam polpasca, na szczescie tylko prawa polowe ciala i nie mialam takiego bolesnego ale i tak pozniej grube pol roku skora gdzie go mialam byla drazliwa i wogole takie nieprzyjemne uczucie mialam. Zdrowie ci zycze, a wogole dostalas cos od lekarza bo ja musialam sie leczyc oczywiscie niezawodnym paracetamolem:cool2:
 
reklama
gosiu, dzisiaj mnie obejrzeli i powiedzieli co to, a jutro mam pobieranie krwi i przepisza odpowiednie leki. niby dlatego, ze karmie, musza zobaczyc jakie leki stosowac, bo polpasiec lubi atakowac czerwone krwinki... az zamarlam jak uslyszalam dzisiaj diagnoze :( no ale, poród przezylam :D to i reszte dam rade ;D
 
Do góry