reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Witajcie nowe mamusie!!

Mam nadzieje ze znajdziecie u nas bratnie dusze...:tak::tak::tak::tak:
I jak po świętach dziewczyny???:-)
My wczoraj ochrzciliśmy Victora - cała rodzina sie zjechała i ...znów było bardzo miło!:tak:Pogoda troche nie dopisała ale po południu słońce wyjrzała - w końcu to LANY PONIEDZIAŁEK był!!!:-D:-D:-D
Z to mój Erni zaliczył serie wypadków od rana - najpierw zderzył sie z bramką i..guz na głowie:zawstydzona/y:, potem przed kościołem tak sie gdzieś uderzył że limo pod okiem i policzek zdarty:eek: a na zakończenie dnia wpadł na róg meblościanki i rozciął głowe jakies 1,5cm na szczescie obeszło sie bez szycia bo nie tak głęboko ale spał w opasce z tamponadą żeby mu sie to nie otworzyło...:-(
KASKASER WOJENNY...:baffled: tak wygląda...:szok:

Miłego dnia kobietki...
 
reklama
AniuWM, pisz na priva jak bedziesz sie wybierala do Almere, chetnie sie na kawke wybiore :)
 
Ostatnia edycja:
Witaj Carinio...

Dobrze że jesteś:tak: bo sobie tak ostatnio myslałam o was jak sie macie?
My po świetach dobrze sie trzymamy gorzej było po chrzcinach - bo sami wiecie jak to jest... jeszcze tego spróbuj i tego też musisz...:baffled::-D
Generalnie trza sie za siebie wziąść - i w końcu zrzucić te "pare" kilo ale to jak juz wróce na swoje śmiecie około 15 maja;-)...

Słodkich snów dziewczyny!
 
hejka my wciaz czekamy na decyzję o kredyt Do 6maja mają dac odpowiedz ale mam nerwy....... Ostatnio dodali mnie do konta męża to chyba dobry znak........
mąz przylatuje 6maja na weekend wiec mamy nadzieje ze poswiętujemy ;P
 
reklama
Ania czy ciebie nie ponosi z wizytą w pl:-D:-D:-D:tak:tak dluuuuuuugo;-)
Carinio co u was słychać ?

witam nowe mamusie!

u nas dziś popaduje:dry:wiec zaraz się za obiad biorę -dziś gołąbki:tak:
 
Do góry