reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Carinio tylko sie nie denerwuj :sorry2::-D Ja też żyje ale do mnie przyjechali rodzice wiec cały wolny czas spędzam z nimi:tak::tak::tak: za to mój mąż wyjechał do włoch do pracy na 3 tyg:baffled::baffled:

W związku z rozliczeniami to nam księgowa dopiero pare tygodni temu przysłała rozliczenie za 2009 rok:szok::szok:Jeśli ma się firmę można się rozliczyć 5 lat wstecz-niestety:baffled::baffled:


Robale a co ty tak dużo pracujesz?
 
Dzień dobry dziewczyny :-)

ja wciąż czytam i czytam na temat Holandii i zastanawiam się czy dam radę się tam zaaklimatyzować. Mój mąż jest zachwycony. W sobotę jedzie zobaczyć mieszkanie. Oby było w miarę OK i nie wśród turków :p a mi jest wszystko jedno byle być z moim słońcem.

Miłego dnia Wam życzę :)
 
W jakim miescie jest Twoj maz?
Spokojnie dasz rade! Odpisalam Ci na poprzedniej stronie co i jak. W razie jakichkolwiek pytan- pisz!
calujemy!

moje dziecko uskutecznia aparat gebowy :p dadadadada, pappapappapapap, tatatatatattattata, ej dadadada, niiiiiii, yyyyyyyyyyyy, ouououououououou rewelka! jak nakrece to wrzuce :)
 
wiesz, bo prawda jest taka, ze tam nie ma do czego wracac... my tez wybylismy na stale. A jestesmy młooodzi. Moj mąż ma 25 lat i od 5 jest w Holandii, a ja 24. i już prawie 3 tutaj. Ja skonczylam studia w PL i nawet nie mam zamiaru pracowac w Polsce w zawodzie, bo wiecej bym dostała za skręcanie długopisów w domu.... Jeśli tylko macie chęci, to na prawde warto zainwestować w siebie. My tak zrobiliśmy i nie żałujemy :)
 
carinio no my jesteśmy o 2 lata starsi :-) i to chyba jest jeszcze odpowiedni moment na zmianę życiową :-)
Synuś mój Krystianek jeszcze nie mówi więc ma szansę nauczyć się dwóch języków i tak naprawdę nas też tu nic nie trzyma prócz mieszkania które mamy...no ale w Holandii po jakimś czasie też będziemy mieć.
Ja jak najbardziej jestem za zmianą czegoś w życiu! Do tej pory wkurzało mnie to że w Polsce pracy nie ma czasem odczuwałam jakbym była niepełnosprawna - nie urażając ludzi niepełnosprawnych, ale bardzo chciałabym pracować!! Niestety pracy brak. pieniędzy brak. Mieszkanie mamy ale co z tego jak kiepsko z utrzymaniem jego. Bo przecież ktoś musi siedzieć w domu z dzieckiem bo do żłobka się dostać graniczy z cudem.

Tak więc jestem za tym by emigrować :-) i oby jak najszybciej :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry