reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Hallo

Aniu wyspałaś się w końcu?

MamoM ja w tamtym roku szukałam tego mleka ale nie znalazłam.Zamieniłam zwykłe na sojowe ( ale nie wiem jak to jest przy małym dziecku):confused:
 
reklama
Hallo

Aniu wyspałaś się w końcu?

MamoM ja w tamtym roku szukałam tego mleka ale nie znalazłam.Zamieniłam zwykłe na sojowe ( ale nie wiem jak to jest przy małym dziecku):confused:

Dzieki Karola za troskę....;-) dzisiaj było już lepiej w nocy bo wczoraj dostalismy antybiotyk... ale goraczka o 23.00 to aż 39,7 stopni na szczęście z tentencją do spadania...:zawstydzona/y:
Ja mam doła dzisiaj strasznego;
1) pani w ambasadzie poinformowała mnie że mój paszport jest gotowy/ przyszedł pocztą/ ale go nie ma kto rozpakować tego pudła i... może w poniedziałek:crazy:

2)przyszło wyrównanie za gaz i prad /essent/...teraz płaciliśmy mesiecznie 295 euro i... ja sie spodziewałam ze to jest duzo za duzo... a tu sie okazuje ze nam podniesli do 364 i jeszcze mamy 1635,89 centów dopłaty!!!! ludzie mnie w domu nie ma 9-16 nie grzeje a oni mi rachunek za gaz od sierpnia na 1400 s wystawili ....MASAKRA...czuje sie jakby mi sie blok na głowe zwalił....
OCZYWISCIE ZAMIERZAM RO WYJASNIAC BOMI SIE WIERZYC NIE CHCE...:baffled:
a jak jest u was?

SORKI MUSIAŁAM TO Z SIEBIE WYRZUCIĆ!:zawstydzona/y::-:)zawstydzona/y::-(
 
Aniu ja to mysle,ze przesadzili.nam przyszlo wyrownanie za ten rok i musielismy niecale 400e doplacic.Wczesniej placilismy jakies 90e miesiecznie, a teraz bedzie 120.Tylko,ze my mamy mniejsze mieszkanie to i mniej sie zuzywa.

A mam pytanko ile placilas za ten paszport??
 
Witam,
Aniu nas w zeszłym roku tak zrobili, płaciliśmy 121e miesięcznie (mieszkanie myślę, że 60m2 nie ma, ale jest na parterze) i kazali nam dopłacić 1200e:szok::szok::szok: to samo z wodą tylko inne sumy. Mój m sprawdził licznik i okazało się, że za wodę oni nam muszą zwrócić, a nie my im dopłacić, a za prąd musieliśmy dopłacić 600e, a nie 1200e:baffled:
W tym roku płacimy 150e miesięcznie i musieliśmy dopłacić tylko 50e, a dużo więcej grzaliśmy i jeszcze suszarkę na pranie mam, a w poprzednim roku nie miałam. Piorę minimum raz dziennie:tak:, a w sobotę i tak się jeszcze z 3 prania uzbiera:baffled:
U mnie cały czas (24h) piec jest włączony, a wy nadal ogrzewacie:confused: Jak jest mniej niż 23-24 stopnie w mieszkaniu to mi zimno:baffled: Zmarzluch jestem :rofl2:
 
hej...

za paszport tymczasowy roczny 17e, za 5letni 34e a za 10letni 106e.... :blink:
Anetko ja mam w mieszkaniu 21stopni i jest ok, rano skreciłam termostat na 7 a do teraz temp na nim pokazuje sie 23 jak było po nocy a kaloryfery tez gorące...mysle ze ten termostat jest jakis trafiony bo ja skrecam wychodzac z domu na 19st a on grzeje cały czas normalnie jak nie zakrece kurków w kaloryferach ...masakra:zawstydzona/y:...
Liczniki sie zgadzaja i ja juz nie wiem jak mozna za gaz zapłacic 1400 grzejac od pazdziernika:zawstydzona/y:chyba ze ja mysle ze nie zuzywam a ten piec i tak pobiera...
Ktos mi poradził zebym fachowca wezwała i niech on sprawdzi czy to działa poprawnie... fa nic jednak nie zmieni... mojego doła tez... ide spac choc pewnie nie zasne bo juz od popołudnia to mam jakies nerwobóle serca czy cos...

dobranoc...
 
witam
my mamy mieszkanie ok 100mkw i placimy prad i gaz ok 250 euro co miesiac przez rok i po rozliczeniu dostalismy w tamtym roku 890 euro spowrotem tylke bylo NADPLATY !!! a mam male dzieci wiec cala zime mamy ogrzewanie prawie non stop i ja chodze po domu w kr. rekawku nawet zima wiec z kad wy macie takie rachunki ????
my mamy nie essent tylko oxxio i jest super bo w kazdej chwili mozemy sprawdzic w internecie ile czego zuzuylismy , jest pokazane ile zuzycia ile nadplaty lub niedoplaty co msc itd wszystko pod kontrola.Zmienilismy juz 2.5 roku temu na oxxio i nie zamierzamy wrocic do essentu!!!
milego dnia bo piekna pogoda wiec wszyscy na dwor !!
 
Witam

Aniu masz duży dom ,nikt ci nie grzeje z góry ,z dołu ani z boku:no: Wiec mozesz mieć większy rachunek ale nie aż taki:szok:Myśle,że to trzeba sprawdzić:confused:
My mamy mieszkanie ok 75 m w tamtym roku płaciliśmy 32e ale sami sobie podnieśliśmy najwyżej jak się dało czyli 67e :tak:i dopłaty mieliśmy 370e teraz płacimy 98e za sam prąd bo gazu nie mamy :confused:




Aneta jedziecie do pl???????????????
 
reklama
Hej...

Ja sie melduje z POLSKI.... 9,5 godznki szaleństwa na autostradzie...Victor po prostu nieziemsko grzeczny ani jednego jęku nawet...:-D

Ale mi dobrze- nareszcie relaks!!!

pozdrawiam...:tak:
 
Do góry