reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Witam,
wpadam się pochwalić, że w środę zostałam ciocią :laugh2::tak::tak::tak:
Kubuś ur 13.04.2011 r. o godz 21:06 waga 3990 i dł 52cm
Jest śliczniutki :tak::-)
Aniu miłego odpoczynku:tak::tak::tak:
Karola my się umawialiśmy na pierwsze czy drugie święto :confused::zawstydzona/y::zawstydzona/y::rofl2:
 
reklama
Witam

Aniu a ja się zastanawiałam gdzie jesteś:-D:-D:-D:tak:Miłego świętowania z rodzinką:tak:i błogiego lenistwa:cool2::tak::-)
Aneta gratuluje!! Umawialiśmy sie na poniedziałek:tak::tak::tak: Ma być piękna pogoda to mysle ,ze wpołunie kawke wypijemy a pod wieczór grila nad morzem zrobimy:tak:

Czarna niezły ten geniusz:szok::tak::-D:-D
U nas jest pogoda po prostu prze cudna:tak::tak:
 
Święta, święty czas już tuż
wcinajcie jajka ale już.
Kiedy zając Was zaś wzruszy,
dajcie mu marchew, podrap uszy.
A gdy jajko będzie puste,
dajcie mu kopa wprost w kapustę.
Niech nie myśli, że jest cwany,
za to Wy miejcie rok udany.

Życzymy Wesołych Świąt Wielkiej Nocy pełnych jajek i dużo szczęścia
 
Moc prezentów od zajączka co kwiatuszka trzyma w rączkach  
Wielu wrażeń,mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy.   
Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego!
 
Niech wam jajeczko dobrze smakuje,
bogaty zajączek uśmiechem czaruje,
mały kurczaczek spełni marzenia,
wiary, radości, miłości, spełnienia.

Zdrowych,pogodnych Świat Wielkanocnych, pełnych wiary,nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz Wesołego Alleluja!

 
witajcie dziewuszki,
nie bede zakladala nowego watku bo i tak wszystkie tu jestescie :D
czy sa tu moze mamy z Almere??? nudzi mi sie potrwornie ;)
 
mgd ma racje. sprobowalam nowym watkiem, ale nikt sie nie zglasza, wiec tez tu sprobuje ;)

czy sa mamy i przyszle mamy ze zwolle??? tez bym chetnie kogos z mojej okolicy poznala i sie spotkala... :)

przy okazji sie przedstawie: mam na imie ania, mam 29 lat, jestem w 25 tyg. ciazy z pierwszym :) a, i wiemy juz, ze to dziewczynka :):):)

a mgd: moj maz jest dla pracy czasami w almere... moze sie z nim kiedys zabiore, to sie spotkamy?!

wszystkim zycze przy okazji przemilych swiat!!!!!!!!!!!!! :):):)
 
reklama
Witam dziewczyny po dlugiej nieobecnosci :-)
Wesolego po swietach wam zycze, jak wam minely wogole swieta ???? Ja wczoraj musialam pracowac za to dzisiaj swietowalismy juz razem bo moj tez mial wolne i bylo bardzo fajnie bardzo brakowalo mi takiego spokojnego dnia razem szkoda ze tak szybko minelo.
My juz od 2 tyg. mieszkamy w nowym domu :tak: znowu powtorka z rozpakowywaniem i szukaniem wszystkiego,:-p najgorsze ze ta dzielnice nadal buduja i dookola same ciezarowki caly dzien jezdza a tutaj sam piach i przy tym upale to wszystko jest w powietrzu no i oczywiscie w domu, my ogrodek tez jeszcze nie do konca zrobilismy wiec kazdy dzien mam tony ziemi w domu:baffled: a prania to juz nawet nie mowie bo kazdy dzien sie kreci.
Witam dwie nowe mamusie :-)
spokojnej nocki wam zycze
 
Do góry