reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Witam laseczki !!!!

A ja znowu intrrnetem cieszyłam się tylko miesiąc tragedia mam jakiegoś pecha i to wogóle teraz jestem w Polsce dzisiaj przyjechaliśmy:tak::tak::tak:mieliśmy jechać na święta ale mój mąż miał w srodę wypadek w pracy i normalnie ma połamane 2 palce u ręki i na dodatek w 3 miejscach miał robioną operację plastyczną w szpitalu w Eindchowen potem na drugi dzięń był na kontroli jeszcze a teraz dalsze leczenie w Pl bo on tam pracuje na Polską firmę więc ma tez polskie uezpieczenie i potem mu NFZ zwróci pieniądze ale to trwa oni się nie spieszą a teraz bedziemy musieli wyłożyć kasę za szpital a pewnie tego będzie sporo:-:)-:)-(więc nie chcieliśmy sie na jeszcze większe koszty naciągać bo póki nie pracuje to nie mamy dochodów:tak::tak:kurcze teraz muszę wszystko sama robić mam dosyć jeszcze Julka jest taka marudna nie wiem co jej się porobiło mam nadzieje że to zmiana miejsca i jutro będzie już lepiej :tak::tak::tak:narka do jutra:tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Hej dziewczyny
mam pytanko -> czy kupie gdzies tutaj w nl niewiem moze w aptece sól fizjologiczna np. w takich małych ampułkach? i jak to sie nazywa?
niewiem co sie dzieje mojej Malej ale jedno oczko jej sie paprze i lzawi caly czas :-(
 
Hej

przemywaj sama przegotowana woda,zawsze od zewnatrz do srodka.Jak nie pomoze to idz do lekarza bo moze miec jakies zapalenie bakteryjne i bedzie potrzebny antybioty w masci.Moja tak miala wlasnie,ze jaj sie papralo,woda nie pomagala.
 
Witam kobitki....

Zuzo-anno sól fizjologiczną kupisz w ETOS,KRUIDVAT i w aptece też...:tak: a nazywa sie ona ZOUTOPLOSSING FYSIOLOGISCH 0,9% jeśli nie pomoże możesz spróbować też esencji z czarnej herbaty....;-) a na już bakteryjne zapalenie oczka to musiesz pognać do lekarza po FUCITHALMIC -taki kremik w tubce jak Karola mówiła.

Ja właśnie walcze z Victorem bo od niedzieli gorączkuje- właśnie tez zapalenie bakteryjene oczek ma - reszta rodzeństwa kaszle że :szok:..... a
my w weekend do PL sie wybieramy...:sorry2:
 
Dziewczyny dziekuje za odpowiedzi z radami :-)
dzisiaj oczko wyglada troche lepiej ale nadal przemywam sola fizjologiczna... znalazlam w aptece i kupilam :-)

Ania zdrówka Wam życze!!! aaa zazdroszcze że już jedziecie do pl my dopiero za tydzien ;-)

pozdrawiam
 
czesc
u nas pomału jakoś idzie
do 6 maja dostaniemy decyzje kredytową denerwuje się bo nie wiem co z tego wyjdzie Ale ja taki nerwus jestem nie lubiący zmian a tu nas taaaaaaaaaakie czekają

zdrówka życzę tu pada od 3dni
 
reklama
w jakich sklepach kupie mleko kozie !??????
dzieki za pomoc u nas nie znalazlam zadnych rolnikow sprzedajacych mleko kozie wiec slyszalam ze w jakims sklepe mozna kupic ale jakim ????????????????????
musze mała przestawic na kozie mleko przez jej egzeme choler...!!!!!
 
Do góry