reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Witam, ja pół godzinki temu z pracy wróciłam, wstawiłam obiad do piekarnika i padam na ...:rofl:
ja już wczoraj Karoli życzenia złożyłam osobiście, ale nie zaszkodzi drugi praz;-):-D
Dużo radości dnia codziennego,
spełnienia marzeń co do jednego.
Miłości takiej, że świat nie widział,
zdrowia takiego, co nikt nie słyszał.
Pieniędzy tyle, że nie wiesz ile,
a wszystko to w radosną chwilę.
Wszystkiego Najlepszego



2cppzlw.jpg



 
Witaj Natka, a ja jeszcze Twojej fotki z brzuszkiem nie widziałam:no:, wrzuć nam nacieszyć oko:-D, bo zaraz urodzisz i nie zobaczymy brzuszka:no::-) Jak się czujesz:confused: co u Zosi:confused:
Sencilla ponawiam pytanie czy Ty otrzymałaś już pieniążki za ankiety:confused: Aniu a jak Tobie idzie, ile musisz zrobić:confused:
 
Wieczor

no wlasnie dziewczyny,co z tymi ankietami bo ja sie zglosilam i ciekawam czy to nie jakis przekret aby.W piatek niby wyslali je juz do mnie,ale jeszcze nie doszly :( dostalam tylko wersje elektroniczna tak,ze moglam juz kilka zrobic i jak juz dojda przepisac sobie na czysto.A kto sie orientuje ile po ilu dokladnie dniach przyjezdza po nie ten kurier i czy to sie liczy od dnia kiedy je wysylaj czy od dnia kiedy do mnie dotra??A placa wogole???Ja mam zrobic okolo - a mam 7.Nie bede tego drukowac,poczekam jak dojda to rusze na miasto ;)

lece szybko z psikiem na spacer i do wyrka

dobranoc
 
reklama
Czarna ile masz zrobić:confused: Ja 30 i też muszę wszystko przepisywać, a otrzymam ankiety dopiero w poniedziałek, a kurier odbierze ode mnie we wtorek. Masz 4e od ankiety, ale nie mam pojęcia czy tę firmę ktoś sprawdził:confused: Ja mam 17, ale jutro będę jeszcze nad nimi pracować, bo mam wolne w hotelu:tak: Ma ktoś może numer tel do Sencilli:confused: Wkurzę się jak mi nie zapłacą, bo jakby nie było trochę paliwa już wyjeździłam ;-):-)
 
Do góry