reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Carinio bardzo mi przykro:-:)-( i trzymam kciuki za pomyślną operację:tak::tak::tak:
Sencillo o wilku mowa:tak:, Pan Maciek zadzwonił dziś wieczorem do mnie:tak::tak:
Karola tylko dzieciaków pokój jest skończony:baffled:, mój mąż się zabiera za salon już trzeci dzień, ale jak wraca to już jest ciemno, a on coś tam z prądami musi zrobić i bezpieczniki wyjąć:zawstydzona/y: Jutro musi stanąć na głowie, a salon ma być skończony :-D:-D
Karola jak tam nowy laptopik się sprawuje:confused::confused:
Dobranoc Kochane
 
Dzien Dobry

Aniu wyrazy wspolczucia
Carinio trzymam kciuki za pomyslnosc operacji,biedactwo
Sencilla pisalam wczoraj do tego panka od ankiet i nawet szybko odpowiedz dostalam,dzisiaj podam mu swoje dane i bede czekac na tel. bo ja mieszkam w Flevoland wlasnie
Aneta a jak tam twoje chorobowe?zalatwialas cos?STO LAT dal Oliwerka
 
Dzień dobry :-)

U mnie relaks :-) Inia w przedszkolu, Bianka śpi, mieszkanie w miarę ogarnięte, więc można się wyluzować. Jak tylko mała wstanie to uciekamy na spacerek, bo słońce wychodzi :-)
 
Witam,
nerki mi znów nawaliły :wściekła/y::-(, ruszyć się nie mogę:no: booooliiiii:-:)wściekła/y:
Czarna no właśnie nic nie załatwiłam:no:, dzis dowiedziałam się, że ja nie powinnam zgłaszać tylko mojej szefowej, ale jeszcze do głównej siedziby mojej firmy mam zadzwonić i się dowiem co dalej więc muszę dzwonić zaraz :tak: Mam nadzieję, że wypłacą:tak:, bo jak nie to im krzywdę zrobię :-D:-D

Przepraszam Was najmocniej, wczoraj zapomniałam dodać, że dziękujemy z Oliwierkiem za życzenia:tak:
 
Aneta w sumie to tak jest,ze to pracodawca zglasza takie rzeczy,ale warto to sprawdzic zeby nie bylo jak z Ani maciezynskim.Poza tym z tego co sie orientuje,jesli jestes na kontrakcie stalym to piersze 2 lub 3 (tu nie jestem pewna) dni choroby biora z urlopu a dopiero nastepne placa jako chorobowe 75% bodajrze.
 
witajcie
u nas wszyscy chorzy goraczka,katar ,kaszel .......

mam pytanie do was ; dostałam dzis wezwanie z UWV na komisje lekarska poniewaz jestem na chorobowym od ponad 2 msc. i cholernie sie boje co powiedza ,czy wiecie czego moge sie spodziewac tam jakich pytań itd ??
chodze raz w miesiacu do lekarza dostaje tabletki i jakos zyje raz lepiej raz gorzej ale podejrzewam ze juz beda kazali mi isc do pracy tym bardziej ze pracowalam tylko wekendy i swieta.
Bylyscie kiedys na takiej kontroli ???? bede wdzieczna za odp. bo strasznie sie zdenerwowalam tym wezwaniem
 
Hallo

Carinio trzymam kciuki za Kubusia.Mojej znajomej synek też miał przepuklinę po narodzeniu. Oczywiście w pl kazali czekać bo samo przejdzie.Ale operacja i tak była potrzebna .Teraz juz jest dobrze:tak:

Aneta mój A mówi ,że wiecej trzeba chodzić z gołą p.....:-p:-D:-DZdrowka dla ciebie i miłej pracy dla P:-)
 
reklama
Karola no waśnie sęk w tym, że nie chodzę z gołą:-D:no:, nawet koszulki noszę:tak::tak::-):-) Mam piasek na nerkach (co jakiś czas powraca) i nie wiem czy już kiedyś wspominałam, że jestem posiadaczką extra nerki, więc mam trzy i właśnie po lewej stronie mnie boli:baffled:
MmoMikołaja ja nie pomogę niestety:no:, na co chorujesz:confused: Myślę, że musisz dobrze ściemniać, aby nie musiała oddawać co dostałaś.
 
Do góry