reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

hej
niestety nie mam dla was żadnej wiadomości od Ann :confused:
Pisałam do niej dziś rano, ale do tej pory nic, więc doszłam do wniosku, że skoro się nie odzywa, ma to do tego jakiś powód.
Stwierdziłam że nie będę jej już nękać. Jak dojdzie do siebie, znajdzie czas, siłę i ochotę to pewnie się odezwie i nam napisze co i jak :tak:
Pozdostaje nam cierpliwie czekać :tak:
 
reklama
czesc dziewczyny
widze ze nadal nic
Agasta masz racje ze mozliwe ze skonczylo sie to cesarka oni nie mecza tu za dlugo jak widza ze dziecko jest zmeczone to pod noz ja tez tak mialam :tak: miejmy nadzieje ze dobrze sie czuja:tak:
Karola, Agasta, Robale to macie imprezowy weekend fajnie :happy2: u mnie nudy sie zapowiadaja, jeszcze kolezanka jutro do Polski na 3 tyg. wyjezdza to juz calkiem nawet nie bede miala gdzie sie wyrwac na pogaduchy:cool::cool::cool:
pozniej zajrze jeszcze a teraz milego dnia zycze:-)
 
hej
niestety nie mam dla was żadnej wiadomości od Ann :confused:
Pisałam do niej dziś rano, ale do tej pory nic, więc doszłam do wniosku, że skoro się nie odzywa, ma to do tego jakiś powód.
Stwierdziłam że nie będę jej już nękać. Jak dojdzie do siebie, znajdzie czas, siłę i ochotę to pewnie się odezwie i nam napisze co i jak :tak:
Pozdostaje nam cierpliwie czekać :tak:

Masz racje kochana.Skoro Ann sie nie odzywa to znaczy ma ku temu jakies powody.Musimy czekac nie mamy innego wyjscia.
 
Mam dla was dwie wiadomości dobrą i złą :-(
Dzwonił do mnie przed chwileczką chłopak Ann i tak
Ann już po prodzie, dziewczynki piękne i zdrowe. Claudia i Natalia :-)
Z Ann niestety nie najlepiej. Dostała krwotoku poporodowego i wylądowała na stole operacyjnym. W stanie ciężkim została umieszczona na intensywnej terapiii. Stan krytyczny minął i powoli zaczyna dochodzić do siebie. Jeżeli wszystko będzie dobrze to (o ile dobrze zrozumiałam) jutro zostanie przewieziona na normalną salę i wstawią jej do sali dziewczynki.
Za 3-4 dni będzie mogła wyjść już do domu...
 
reklama
Do góry