reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

dzień dobry
ja pierwsza dzisiaj? :szok:

Czarna ty to chyba ugadałaś się z naszą Claudią, bo jej sie w nocy też zaczchciało brykać i dziś znowu w nocy zrobiła nam pobudkę, ale że arnola póxno zaczynał dziś to go wygoniłam do małej a ja zostałam w łóżku :-) Ale później mała kilka razy sie budziła jeszcze więc ja do niej chodziłam. A myślałam że okres nocnych pobudek jej minął - widać jednak że nie :baffled:
 
reklama
dzien dobry wszystkim,

a moje aniolki wlasnie sobie spia po sniadanku.

wczoraj kupilam badring, bo male mi sie juz w wanience nie mieszcza, ktos tego uzywal? na razie mam 1 ale chcialabym je razem kapac, nie wiem czy logistycznie uda mi sie to zrobic, zobaczymy.
 
Hejka wszystkim

Ania jak sie dziewczyny i chlopaki porodza to dopiero bedziemy pisac po nocach :-)
Agasta my z Claudia umowilysmy sie juz w sobote,ze przespimy jakies 3 nocki i znowu zaczynamy:tak: ale masz racje niech tatus troszke pocierpi,mi jeszcze nie wypada budzic P zeby ze mna nocki przesiadywal.Poczekamy :cool2:

milego dzionka,a ja ruszam do miotly.Musze chatke wysprzatac zeby Mama mnie zaraz pierwszego dnia nie zechciala wyreczac :no:
 
Dzien dobry
Sencilla witaj ,super ze wypoczelas:tak:
Agasta ja dzis mialalm spokojniejsza noc:happy2::-)
Anna jak po badanich?
Ania milej pracy jeszcze pare dni i bedziesz wypoczywac:tak::tak:
My sie bawimy a pozniej pojdziemy na plaze ,dzis ma byc strasznie goraco:tak::baffled:
 
Doberek:-)

my z Majką niedawno co wstałyśmy...:sorry2::-DTzn. Maja miała pobudką standardowo ok 7, ale nie ma Oli, b nocowała u mojej siory i po 8 znowu ucięła sobi drzemkę:tak::tak::-D:-D

Za oknem przebija się jakieś słoneczko, więc dzsisiaj ruszamy....

Magda ja swoją Maję odkąd zaczęła siedzieć, czyli od 5 mc, kąpie normalnie w wannie, bo mi wanienka plastikowa spadła z haka, na którym wisiała i pękła....Więc stwierdziłam, że nie opłaca mi się kupować drugiej i kupiłam tylko matę antypoślizgową i Maja kąpie się w wannie....:tak::tak::tak::-D:-D:-D

No to ruszamy na miasto:-D Miłego dzionka dla wszystkich!
 
reklama
Hej...

Ja też nigd nie używałam jakiś "specjałów" do kąpieli...:sorry2:
Jak tylko siedzieli to się kąpali w dużej wannie oczywiście pod moim nadzorem albo tatusia!:-D
Sencilla a ty gdzie?:confused:
 
Do góry