reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

dzwonilam tez do ubezpieczyciela i okazalo sie ze mam podstawowe ubezpieczenie ktore nie obejmoje porodu w szpitalu i nie wiem jeszcze czego bo pani nie byla zbyt chetna mi tlumaczyc, powiedziala ze wysla informator i moge sobie porownac ubezpieczenia

teraz nie wiem nawet czy jak sie ubezpiecze na 2010 na full to bede mogla rodzic w szpitalu za darmo i czy sie to oplaca

prosze o porade, macie jakas wiedze na ten temat, jestem ubezpieczona teraz w AGIS mam basispolis

Compleetpolis - Agis Zorgverzekeringen

Bedziesz musiala zmienic na Compleetpolis co bedzie cie kosztowac dotakowe 13,40 miesiecznie.Ale z tego co wiem przy zadnej prawidlowo przebiegajacej ciazy nie masz w 100% oplaconego porodu w szpitalu:no:,ubezpieczalnia ppkrywa a raczej zwraca koszta tylko czesciowo.Ale porod w domu jest GRATIS:-)
All inclusive:-)
No nie wiem jak to dokladnie jest przy ubezpieczeniu na FULL ale watpie zeby to sie oplacalo.
Oczywiscie polise mozesz zmienic tylko pod koniec roku,przynajmniej tak jest w mojej ubezpieczalni.

A tak wogole to GRATULACJE!!!bo jeszcze nie skladalam:zawstydzona/y:
 
reklama
dzieki dziewczyny ogromnie za wskazowki, dzis bede dyskutowac z M czy zmieniamy czy nie, z corka mialam komplikacje i caly tydzien w szpitalu spedzilam, wiec chyba bezpieczniej zaplacic i wraze komplikacji juz nie miec dodatkowych zmartiwien jak rachunek ze szpitala

a za porod w domu gratisowy dziekuje, jakos nie mam odwagi

jeszcze raz dziekuje za porade i gratulacje,
 
a ja troche sie przerazilam, jak zaczely przychodzic rachunki za szpital za moje male. Razem okolo 30.000 euro. Moja ubezpieczalnia nie wpisala je w 2008, tylko od razu w 2009 i potem kazda wolna chwile wisialam na telefonie i odkrecalam wszystko.

gratulacje dla nowej mamy
 
dzieki dziewczyny ogromnie za wskazowki, dzis bede dyskutowac z M czy zmieniamy czy nie, z corka mialam komplikacje i caly tydzien w szpitalu spedzilam, wiec chyba bezpieczniej zaplacic i wraze komplikacji juz nie miec dodatkowych zmartiwien jak rachunek ze szpitala

a za porod w domu gratisowy dziekuje, jakos nie mam odwagi

jeszcze raz dziekuje za porade i gratulacje,

Jesli sa komplikacje - to za porod nic nie placisz bo wtedy jest z medycznych powodow.
 
Chyba naprawde bede musiala zaczac pisac jakas powiesc :wściekła/y:
anna117 a moze po kryminalach lepiej sie sypia???
3 noce bylo ok,tylko przymusowe siusiu,a dzisiaj znowu :angry:
Moze to z podniecenia bo Mama dzisiaj przyjezdza :-)
Zalamka,Mala spi a ja sufituje:szok:
Ide przerzuce kilka stron w ksiazce moze usne

Do rana kobietki
 
reklama
Dzień dobry!



Czarna S.może założymy ten wątek dla ciebie i innych naszych nocnych marków?:sorry2:Będziecie tam powieść pisać i każdy dorzuci swoje trzy grosze!:-D:-D:-D
Tylko kto będzie pisał jak sie wam dzidzie urodzą???:cool2:
 
Do góry