reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Dobry

Gdzie jestescie??Uzalezniaja te spacery czy jak?
My wczoraj obejrzelismy film i od razu do wyrka.Lekturka do poduszki i sen do 7:30,minely bezsenne noce:tak:

Wlasnie wzielam prysznic bo wczoraj na TROLA z lenistwa :zawstydzona/y: a poza tym nie lubie spac z mokra glowa.
Teraz mykam na sniadanko,odezwe sie pozniej
Oczywiscie brak planu zajec.Wczorajszy spacerek wykonczyl moje Duracelki,coraz ciezej cokolwiek mi zrobic
 
Dzien doberek
My po sniadanku ,bawimy sie:tak:Pozniej spacerek i dtzemka.A reszte zobacymy
Anna 117 uwielbiam wszystkie pierogi na slono ,jak Michalek bedzie wiekszt to pewnie bede musiala tez polubic na slodko:-D:tak:
Czarna s my tez nie mam za bardzo palnow na dzis:cool2:
Ania ja cierpie od malego na sennosc i czekam na dzien w ktorym bez problemu wstane o 7:baffled::tak:Milej pracy!
 
Dzien dobry.
U nas czas nocnych pobudek już chyba minął, bo mała poszła spać o 20 i spała do 7. Tylko że jak do niej rano poszłam to spała w poprzek łózka :szok: To już drugi raz - nie wiem co ona się tak kręci w nocy :-D

Ja właśnie wcinam śniadanko, rozwiesze pranie i idziemy zobaczyc na targ - podrodze do etosa po mleko i pamki i dizeń zleci :tak:
To mój jedyny wolny dzień w tym tygodniu, bo jutro, w czwartek i piątek idę do pracy

Miłego dnia życzę
 
Witam wszystkich :tak:
Wy pewnie juz mnie nie pamietacie, co?:-D Wrocilismy wczoraj z Czech, a teraz probuje dom doprowadzic do ładu i w ogole jakos odreagowac po podrozy.
Ale sie wybyczylam z rodzinka, hihi, super bylo! Tylko mam maly problem z Tosia, nie chce chodzic, a zauwazylam, ze ma cos z nozkami :zawstydzona/y::-:)-:)-( Jutro ide do lekarza, mam nadzieje, ze dostane skierowanie do ortopedy, po prostu stawia stopy do srodka, martwie sie tym bardzo:-(
 
reklama
Sencilla - na pewno sie wszystko ulozy z nozkami, nie mart sie na zapas i poradz dobrego lekarza, a wogole to wrocilam na forum :tak:

agasta - gratuluje przespanej nocki! to wspaniale uczucie

u mnie powazna rozmowa z szefem jak tam moje plany zyciowe itp :) o ciazy jeszcze sie nie wygadalam, ale pochwalilam sie nowym mieszkaniem wiec chyba sie uspokoil ze nie uciekne, za to udalo sie pogargotac po niderlandzku :-) wiec postepy sa
 
Do góry