reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Dzien dobry wszystkim.

wczoraj mielismy kolacje z kilkoma znajomymi. tyle nagotowalam, ze chyba przez 3 dni bedziemy jesc kurczaka. Jakos nie widac efektow mojej diety, zgubilam 1 kg, a wakacje zblizaja sie milowymi krokami.

Czy, albo jak szybko wrocilyscie do formy po dzidzi? cale szczescie nie mam zadnych rozstepow.
 
Hej....

No naprawdę pustki!:szok::szok::szok::szok:
Ja już weekend zaliczam,po pracy...zakupy zrobiłam - pranko się pierze,dzieci z wujkiem na spacerku:tak:...chyba wyskocze na centrum połazić po sklepach z siostrą!:-D
W planach mam jeszcze karpatkę i fryzjera wieczorkiem...
Magda niepoddawaj się! Małymi kroczkami do celu!;-)
 
U mnie pelna para to tylko pranie sie w pralce obraca,na nic innego nie mam sily.6 godzin snu to dla mnie stanowczoa za malo.
Dzwonila do mnie Ina z Kraamzorg i oswiadczyla,ze do 29.08 (Nasz data porodu) bedzie na wakacjach i zebym poczekala na nia z porodem :-D:-) a jakby co to mam zadzwonic bezposrednio do ich szefowej to mi podesla kogos innego :wściekła/y: ale ja bym wolala tego kogos najpierw na oczy chociaz zobaczyc.Dobrze ze Mama bedzie,a potem "tesciowa" a jak bede sie dobrze czuc to wszystkich pogonie!!!

Ide wyjac cosik na obiadek
 
Czarna S. nie martw się na zapas...może nie będzie to w tym czasie i twoja zdąży wrócić.A poza tym one nie są aż tak straszne....:-Dnawet te nowe!
Ja też rodziłam z położną którą może raz widziałam i była bardzo "dziwna"dla mnie...ale jak przyszło co do czego to sprawdziła się w 200%:tak::tak::tak:
I jak sie potem okazało SUPER Z NIEJ BABKA!:-D:-D:-D
Lece konsumować kapuśniaczek!Pa...
 
dzień dobry:tak:

wiki spi wiec mam troche wolnego czasu, dom wysprzatałam- nie ma męża to nikt tyle nie brudzi:-D ale żałuje że nie pojechałam z nim:zawstydzona/y:
jutro jedziemy na weekend pod domek z siostra i znajomymi, chociaż mała sie wyszaleje:tak:


było duzo o ciuszkach więc i ja sie wypowiem, ja nie miałam za duzo 56 i szczerze musialam dokupić troche spioszków z kaftanikiem bo jak wiktoria sie urodziła to czesto zdarzyło sie że cos przeleciało bokiem i co chwile do prania. ale agasta ma racje mowiac ze powinny miec guziki w kroku bo łatwiej jest do przebrania, zupełnie sie nie sprawdzają te z guzikami z tylu-tylko ładnie wygladają...



agnes- a co u was:confused:nic sie nie odzywasz???

natka- za kikla dni wasz dzień, więc pewnie dlatego sie nie odzywasz:confused:
 
Ania, bylam wczoraj tylko nic nie pisalam... ;-)
u mnie bez zmian nadal 3w1 i nadal walczymy z remontem tzn moj m walczy, a ja czekam z niecierpliwoscia na koniec chocby jednego pietra :baffled::nerd:
teraz jestem jeszcze bez neta na lapku, bo przy elektryce grzebia... :baffled:
 
c\zesc mamuski
ja bylam w srode u lekarza i jednak polpasiec, powiedzial ze na to nic nie ma i tylko w razie potrzeby jesc tabletki przeciwbolowe. narazie wzielam wolne zobaczymy jak to przejde wszyscy mowia ze to b. bolesne ja narazie czuje sie slaba i bol glowy mnie meczy, mam nadzieje ze na tym pozostanie
na to wszystko mojM. ma dzisiaj urodziny a ja leze taka zdechla:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
milego weekendu wszyskim
 
c\zesc mamuski
ja bylam w srode u lekarza i jednak polpasiec, powiedzial ze na to nic nie ma i tylko w razie potrzeby jesc tabletki przeciwbolowe. narazie wzielam wolne zobaczymy jak to przejde wszyscy mowia ze to b. bolesne ja narazie czuje sie slaba i bol glowy mnie meczy, mam nadzieje ze na tym pozostanie
na to wszystko mojM. ma dzisiaj urodziny a ja leze taka zdechla:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
milego weekendu wszyskim

Gosiu wspolczuje,co by to nie bylo bolu nikomu nie zycze.Wszystkiego Naj dla solenizanta.Moja siostra tez ma dzisiaj urodzinki :-D

aniahaven ja mowilam o Kraamzorg nie o poloznej.O nie sie nie martwie i tak jade do szpitala rodzic.Tam gdzie ja chodze jest 5 poloznych wiec i tak nie mam zadnego wplywu na to ktora ze mna pojedzie,zalezy jak maja dyzury.Najwazniejsze zeby moj P przy mnie byl :tak:

Ide szykowac obiadek.Piersi z kurczaka z brokulami i makaronem:-)
 
reklama
Do góry