reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Dobry wieczór,
ja dziś z pracy przyszłam zmęczona jakbym nie wiadomo ile godz pracowała.
Z Claududią wszystko ok,powróciła d swojej formy w sensie łobuziarstwa i uśmieszków.
W nocy nadal robi pobudki, ale co tam, chyba zaczynam się przyzwyczajać, bo zasnęłam już po godz :szok: od kąd mnie zbudziła :-D

Spokojnej nocki życzę,
do jutra papa
 
reklama
Dobry wieczor
Ania ciesze sie ze Erni juz zdrowy:tak:
Agasta ja zasypiam zaraz jak tylko poloze glowe na poduszce:tak:Jakie postepy w zabkowaniu?
Czarna naprawde dzielna z ciebie kobieta:tak::tak:Ja sie brzydze i nie lubie plazow ani gadow:baffled::baffled::eek:
Ania 117 widze ,ze imieninki sie udaly:-)
Gosia mi tez sie zrobily rozstepy:crazy::crazy: I to w ostatnich miesiacach:no::wściekła/y::wściekła/y:No ale tak jak mowisz cos za cudownego kogos:tak::tak::-D:happy:
My nadal zabkujemy.Michasiowi wybija sie dolna dwojka. Za kazdym razem przechodzi to gorzej:crazy::no:
dobranoc
 
Dzień dobry!

Oj chyba w końcu i do nas sezon wakacyjny dotarł!:szok::-D bo forum znowu przymarło....:-(a do tego ta pogoda!:wściekła/y:
Zostawiam kawkę ranną...mam nadzieje że spędzicie miło dzisiejszy dzień!

 
Dzień dobry.
Karola ząbkowanie u nas trwa, o tyle dobrze, że mała już nie gorączkuje i znosi to teraz w miarę dobrze. Marudzi strasznie ale da się wytrzymać. No i w nocy regularnie budzi się o 3 na jedzonko, ale dziś to po karmieniu zasnęłam w ekspresowym tempie i nawet nie słyszałam jak Arnold do pracy wstawał :szok: a to zdarza mi się może ze 3 razy w roku :-D Ale jak wczoraj wspominałam wróciłam z pracy padnięta, bo we 2 musiałyśmy zrobić to, co normalnie robimy we 4, więc pewnie dlatego spałam jak kamień :-)
Mówisz, że Michaś z ząbka na ząbek gorzej? Mam nadzieję, że u Claudii będzie z kolejnymi ząbkami lepiej, bo jak tak co tydzień będę się zwalniać z pracy, to napewno konktraktu już mi nie przedłużą :no:

Anna rzeczywiście byłaś blisko mnie. Czemu nie dałaś znać to umówiłybyśmy się na jakąś kawke.
To gdzie Ty mieszkasz, że przejeżdżaliście koło Urku? A Urk to typowo rybacka wioska, też tam byłam kilka razy :tak: Tam sa takie śmieszne fajne malutkie domki wszędzie :-) i mnóstwo łódek i statków :tak:
 

Załączniki

  • 100_1124.jpg
    100_1124.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 30
  • 100_1139.jpg
    100_1139.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 25
Witam panie
Nocka dosc ciezka bo z 3-godzinna przebudka.Juz po sniadanku i brak jakichkolwiek koncepcji.Chyba poprostu ten dzien przesiedze,troche sie poszwedam ale bez wielkich planow i czynow.

milego poranku
 
Dzien dobry
Aniu chyba tak sezon wakacyjny otwarty:tak:Trzeba to jakos przezyc ;-):-)Pare nas zostalo i nie ma za bardzo co czytac.
Agasta nie az tak zle Michas to przechodzi ale w porownaniu do pierwszych to gorzej:eek::baffled:Dobrze ,ze Claudii juz przeszlo teraz to juz z gorki ,no chyba ,ze zaczna nowe wychodzic:happy:
Czarna mnie pod koniec ciazy tez nic sie nie chcialo ,i do tego wazylam ok 25 kg wiecej:baffled::-)
My sie zbieramy do CB
milego dnia
 
witam,
ale nudy, moje male sa zakatarzone, wiec staram sie trzymac je z dala od ludzi, to juz sie ciagnie tydzien. Za 2 trygodnie jedziemy na wakacje i juz sie stresuje, ze znowu ktoras cos zlapie.
wlasnie wypily mleczko i siedza na kanapie i ogladaja kota filemona i bonifacego, wiec mam 2 minuty dla siebie.
tak przy okazji, co robicie z waszymi maluchami? tzn zabieracie je gdzies na place zabaw, do zoo, cokolwiek. Ja mam park kolo domu, ale po 30 minutach juz mi sie nudzi. potrzebuje jakiejs zmiany.
 
witam,
ale nudy, moje male sa zakatarzone, wiec staram sie trzymac je z dala od ludzi, to juz sie ciagnie tydzien. Za 2 trygodnie jedziemy na wakacje i juz sie stresuje, ze znowu ktoras cos zlapie.
wlasnie wypily mleczko i siedza na kanapie i ogladaja kota filemona i bonifacego, wiec mam 2 minuty dla siebie.
tak przy okazji, co robicie z waszymi maluchami? tzn zabieracie je gdzies na place zabaw, do zoo, cokolwiek. Ja mam park kolo domu, ale po 30 minutach juz mi sie nudzi. potrzebuje jakiejs zmiany.

Ja swojej Niuni jeszcze co prawda nie mam,ale pracowalam w niemczech jako Au Pair przez rok i nie bylo takiego dnia zebysmy sie nudzili.Mialam na oku 3 dzieciaczkow wiekowo po 2 lata odstepu,najstarszy 4 a najmlodsza 0-6 urodzila sie w czasie jak juz u tej rodzinki pracowalam.Codziennie bylismy na conajmniej 1,5 godzinnym spacerku (trzeba bylo policzyc wszystkie wiewiorki w parku ;-) i zaliczyc wiekszos lawek),a po obiedzie jeszcze na plac zabaw.W domu to ciagle ksiazki,klocki,plastelina,malunki.W zaleznosci od pogody.I zero TV:no::no:.Robilismy razem pranie co zajmowalo zawsze o wiele wiecej czasu ale one zawsze takie pomocne :-):tak:.A bajke to tylko wieczorek mogly obejrzec Sandmann jakies pol godzinki i to koniec.Naprawde mialam pelne rece roboty bo do tego dochodzily zwykle obowiazki domowe jak sprzatanie i gotowanie.Ale bardzo milo wspominam ten czas.Nadal utrzymujemy kontakt i mimo ze minelo juz ponad 5 lat dzieciaki nadal mnie pamietaja, te starsze oczywiscie.
Pozostaje mi wierzyc ze z nasza Dzidzia pojdzie mi rownie dobrze.
 
reklama
czesc dziewczyny
przesunelam wizyte u lekarza na jutro nic sie nie poprawia tylko jeszcze gorzej w nocy kilka razy sie budzilam i nie umialam miejsca sobie znalesc zebra mnie bola skora mnie kuje i nadal boli przy dotykaniu, tak mysle czy to nie bedzie cos od cesarki:crazy::crazy::crazy::crazy:
Daanus sprobowal dzisiaj kaszki bananowej, chyba mu smakowala ale jeszcze nie umie jesc z lyzeczki z butelki latwiej. teraz skaczer mi po nogach, strasznie lubi juz stac i jak sie go podtrzymuje pod pachami zeby mogl sobie skakac:-):-):-)
Karola a twoj Michas widze juz 9 miesiecy skonczyl, rosnie ci chlopak:tak::tak:
ide na dwor bo swieci a zaczyna sie chmurzyc wiec chociaz troche moze skorzystamy ze slonca
 
Do góry