reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Dziendoberek :-)

Aneta- no to bedzie sie dzialo ;-):-D Rozumiem, ze do Holandii wracacie cala czworka?

Toola- a nie podeslalabys tej Bozeny do mnie na jakis tydzien lub dwa :tak::-D

A teraz troche z innej beczki. Znalazlam fajna stronke na temat tego jak dobierac rozmiar biustonosza i jak go wlasciwie zakladac i dopasowywac. Moze to wyda wam sie banalne, ale ja naleze niestety do kobiet, u ktorych tudno odroznic na pierwszy rzut oka, gdzie jest przod, a gdzie plecy :laugh2: Zawsze kupowalam najmniejsze rozmiary 75A lub 70B. Znalazlam te stronke, zmierzylam sie i wyszlo, ze powinnam nosic 65 C :szok::szok: Czyli wniosek jest taki, ze mam szuflade pelna zle dobranych cyckonoszy :baffled: Tylko niech ktos mi teraz powie, gdzie ja w Holandii znajde biustonosz w rozmiarze 65C...:baffled:
Wrzucam wam te stronke, moze sie przyda :tak:
***Elektroniczny bra-fitter***
 
reklama
Hej !
Ja tez chce tą Bożene pożyczyć :-D:-D:-D
Zwłaszcza o gotowanie mi chodzi,bo w moim małżeństwie samo sie naprawiło.
No...troche mu pomogliśmy.:-)
Anetko cieszę się razem z tobą twoim szczęściem.
Rozumiem że teraz znikniesz na jakiś czas i zajmiesz sie mężem:-D!
Sencilla zaczynam sie martwić,wszystko ok?
Ja uciekam na spacerek z małymi...
Pozdrawiam
Miłego popołudnia
 
Hey dziewczyny.
Mieszkam sobie z mezem i prawie 2 rocznym synkiem w Heerjansdam niedaleko Rotterdamu, ale niedlugo przenosimy sie do Hellevoutsluis-moze jest ktos z tamtej okolicy?
 
Hej !

Witam wszystkich w ten sobotni poranek, a może raczej południe.
Widzę,że wszystkie zajęte sobotnimi porzadkami.:tak:

Ja posprzatałam trochę wczoraj,dziś tylko odkurzanie i koniec.
Małż w domku to obiadek i zakupki zrobi:-), i z małą popędził do parku.
Synuś właśnie padł i smacznie śpi...Cisza i spokój...
Chwilka dla mnie.

Witam nową koleżankę na forum - ja jak widać mieszkam w Bredzie.

Pozdrawiam i miłego dnia dla wszystkich.
 
Witam weekendowo :-)

Ula zapraszamy serdecznie na nasz watek. Napisz cos o sobie. Jestesmy porozrzucane po calej Holandii, ale fajnie jest tutaj poklikac :tak::tak:Dziewczyny zawsze sluza rada i pomoca. A jesli chodzi o kogos z okolic Rotterdamu to mamy tu Pole :tak:
 
Macie tez Pole30:-).
Cos o mnie,hmm ciezka sprawa.Mam juz... az 27 lat niedawno skonczylam,hehe. w Holandii jestem od stycznia, jak narazie siedze w domku z synkiem Martinem.Ciezko mi tu na formu cos znalezc na poczatek i chyba sie pogubilam w tematach:-)pozdrawiam wszystkie mamy.
 
Ma-Rita dzieki za tego linka, ja czuje ze mam zle dobrane biustonosze :( wiekszasc sprzed ciazy jest zdecydowanie za duza zaraz sie obmierze

Ula witaj!!

dzieci na spacerku, ja sobie obcielam kawalek palca i ciezko mi sie pisze na klawiaturze ale cos tam probuje popracowac
 
Czesć Wam, melduje ze zyje, ale jestem padnięta bo "roczkowaliśmy" wczoraj i idzisiaj :-)

Jutro mam plan żeby jechać do Lise poogladać kwiatki :rofl2:, zobaczymy czy to wypali, bo już od 3 tyg sie wybieramy:-p

Bywajcie odezwe sie po niedzieli​
 
reklama
Szymonku od nas też STO LAT! STO LAT!:-)...Rośnij duży, zdrowy i grzeczny...
Mnóstwo buziaków....

I mam pytanko kto zna fajna stronę z e-kartkami urodzinowymi takimi nie wiem jak sie to fachowo nazywa "ruchomymi"????
Pilnie potrzebuje...
Pozdrawiam
 
Do góry