reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Witam Was:)
Mój mąż dostał wezwanie z WKU:wściekła/y: i boję się, że pójdzie do wojska, a nasze plany legną w gruzach:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Mój szwagier już dostał bilet, biorą wszystkich, żonatych, dzieciatych itp. Szwagier pytał się w imienu mojego męża czy jak ma 2 dzieci, jest żonaty i po operacji nogi to jest szansa, że pójdzie do wojska, a facet do niego "Szwagier chodzi?" tak chodzi "bierzemy wszystkich". Jutro jesteśmy umówieni na wizytę do specjalisty, gdzie się mój mąż leczył i zobaczymy... pewnie będziemy musieli "posmarować":baffled: Trzymajcie kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ma-Rita oczywiście jeśli wszystko się ułoży z wojskiem to jedziemy do Holandii całą czwórką
beauty 100 lat dla synusia:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Uciekam do męża, bo.......:laugh2::-D
Miłej nocy
 
Witam...

Beauty dzieki za odpowiedź na moje pytanie...;-)
Zaraz sie rozejrze, bo braciszek ma urodzinki wkrótce i przebywa gdzieś na wyspie...
Tak wiec adresu do niego nie mam a sms to troche dla mnie mało.
Fajna kartka sprawi mu wiecej przyjemności.:-D
Anetko 2222 trzymam kciuki za pozytywne rozwiązanie sprawy.
Ostatnio gdzieś słyszałam,że nie będzie już poborów i zrobią wojsko zawodowe.
Tak by było lepiej - kto chce niech idzie:-).
Tak na marginesie to mój tez nie był,wymeldował sie z domu pare lat temu i nie maja gdzie tego przysłać.A teściowa nie odbiera poczty do niego.No nic zobaczymy jak wam pójdzie...
Napisz jak tylko bedzieszcoś wiedziała.Trzymaj sie dzielnie.

Sencilla urządziłaś sie już?...A może wysłać karteczke z gratulacjami???:laugh2:
Pozdrawiam wszystkich...
Miłego popołudnia
 
Hej dziewczyny :-)

Aneta trzymam mocno kciuki, zeby wszystko sie dobrze rozwiazalo i zebyscie we czworke zawitali do Holandii :tak::tak::tak:
Dostalam dzis sms od Sencilli. U nich wszystko dobrze, przysypani kurzem, ale urzadzaja sie powoli :tak::-):tak:
Beauty jak tam wypadzik do Keukenhof sie udal? Pogoda wam dopisala, wiec pewnie bylo super.
 
Cześć kobietki :-)

Aneta gratulacje:tak:, teraz zostało tylko wam się pakować i robić najazd na Holandię :-). Widzisz w sumie dobrze wyszło, ze odebrałaś ten list, teraz maż ma już sprawę załatwioną do końca :-) Sorki za pytanie, ale udało się bez "smarowania"?

Wczoraj pogoda była super extra i w końcu pojechaliśmy do Keukenhof, było fajnie tylko ze te tłumy ludzi... no ale my mogliśmy tylko w weekend jechać. Oczywiscie przytargałam ze sobą kolejnego storczyka, uwielbiam te kwiaty :tak::rofl2:
Dzisiaj też pięknie słonko świeci, wiec trzeba bedzie dzieciaki troche dłuzej przewietrzyc:-)

Miłego dzionka wszystkim;-)
 
Witajcie...

Ja dopiero co wróciłam z pracy i ..... padam.
Pogoda piękna - dzieciaki na spacerek musze wziąźć do parku, bo mała marudzi o piaskownice...
W sumie to całe do południa były na zewnątrz ale nie mogłam im poswięcić za dużo uwagi.:sorry2:
Skończyło sie na tym,że całą drogę do domu mały trzymał mnie za rekę w wózku.
A drugą pchałam ten nieszczęsny wózek...Chyba mu mnie brakuje.:zawstydzona/y:
Anetko2222 no widzisz jak super wam poszło!!! Gratulacje!
Dobrze że te kciuki trzymałam:rofl2:!

Beauty gdzie ty byłaś i co to jest?

Dziewczyny gdzie jesteście???Piszcie coś...
Pozdrawiam wszystkich
 
Jestesmy, jestesmy :tak:Tylko w taka pogode ciagnie czlowieka na slonko, bo tego w Holandii nigdy za wiele :tak:
Aneta no to siup-toascik za twego rezerwiste
impreza.gif
:-)


A mnie wczorajszy dzien uplynal na klotni z malzonkiem :wściekła/y::wściekła/y: Bylismy umowieni z jego siostra i jej rodzinka na wspolny spacer, ale tak mnie wkurzyl, ze powiedzialam, ze nigdzie nie ide :no: Wzielam mlodego i poszlam sama lazic po wsi, a on pojechal na ten umowiony spacer. Ciekawa jestem jak wtlumaczyl siostrze moja i mlodego nieobecnosc :dry: Nie bylo go cale popoludnie, a jak wrocil to stwierdzil, ze musimy pogadac. Tak, ze ktos w stylu Bozeny Tooli pilnie poszukiwany :sorry2:

No dobra, nie truje wam wiecej babeczki. Korzystajcie z pieknej pogody :-)

Paulina i Pola a wy gdzie sie podziewacie?
 
Dobra, przyznaję, podczytuję Was drogie Panie, ale mam lenia do pisania.
U nas wciąż młyn. Ogród, gabinet, reklamy, moja szkoła, Majki żłobek i opiekunka itp...W piątek przyjeżdża moja przyjaciółka i zostaje do 5.05 więc zapewne ponownie nie będę miała czasu...
Dziecko zaczęło mi zadawać ciężkie pytania i już się boję jak długo będę potrafiła udzielać jej odpowiedzi na dręczące ją problemy...:-)
Wczoraj zapisałam małą do biblioteki i obydwie jesteśmy szalenie szczęśliwe z tego powodu.
dajcie namiary, gdzie oprócz Amsterdamu, do którego nie sposób dojechać można bawić się podczas urodzin królowej i tych kilku najbliższych wolnych dni...
 
reklama
Byłyśmy z małą u dentysty...:-D
Było lepiej niz ostatnim razem, ale do borowania to nam daleka droga została.
Co prawda mała dała sobie już wyczyścić ząbki z nalotu, ale im dłużej to trwało tym mniej sie to jej podobało...:-(
Nie wiem ale sie tym martwie.Nie chce jej zrazić na całe życie...
Choć nastepna wizyta w maju...ona z tego co widzę nastawiona pozytywnie.
No,zobaczymy...:nerd:
Poza tym spędzilismy trzy godzinki w parku.Mały sie wyspał a Karina wyszalała...
Teraz trzeba cos przekąsić...dzieciaki wypiły już mleko a mi kiszki marsza grają...
Lecę coś upichcić...
Obiadek dziś robi mąż, więc mam spokój...:tak:
Miłego popołudnia,pa.
 
Do góry