reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Hejka.
TheHague - masz rację, jak nie urok to sr***a - mójm mąz miał dziś pecha.. Najpierw w pracy wypadł mu telefon, uderzył kantem o posadzkę i d**a, po telefonie. Tzn działa, ale wyświetlacz jest czarny. Godzine później w drodze do pracy zablokowalo mu sie tylne koło w skuterze że o mało się nie wywrócił. Telefon zadzialal jeszcze na tyle, ze dal rade zadzwonic na ostatni wybrany numer, czyli na moja komorke. Musialam jechac po niego, zostawiliśmy skuter na poboczu i wrociliśmy do domu po narzędzia. Na szczęście po krotkiej naprawie mógł wrócić nim do domu bo pewnie skuter stałby tam do teraz....

Ja po kąpieli kładę Olivie w boxie w salonie, bo oboje z mężem oglądamy jeszcze TV lub korzystamy z komputera. Gdy się kolo północy budzi na jedzenie to zabieram ją do sypialni, karmię i kładę do łożeczka. Zdarza się że mała budzi się co 2h wtedy już zostawiam ją z nami w łóżku. Łóżko mamy duże - 2 x 2m więc spokojnie mieścimy sie w nim we trójkę. A życie seksualne jest wtedy, gdy maleńka smacznie śpi w swoim łóżeczku:-D:-D:-D
 
Uff, doczytałam Was. Do dyskusji nie bedę wracać, bo widzę, że temat już zamknięty. Napisze tylko, że zgadzam się w kilku kwiestiach odnośnie wyboru szkół i poziomu szkoły z Alexją i AnnJ...pod tym co napisała AniaH o poświęcanym czasie dzieciom podpisyję się obiema rękami.

Sama mam w planach rozwijąć Janka na dodatkowych zajęciach, ale bez przesady. Musi mieć czas na odpoczynek, leniwe chwile z rodziną, zabawę na świeżym powietrzu. Na pewno bym chciała aby uprawiał jakiś sport i uczył się gry na instrumencie. A co to dokładnie będzie to się okaże, na pewno pomogę mu odkryć to co lubi:-D

Dzisiaj Janek nadal marudny...to już 3 dzień marudy:-( Zapowiedziałam mężowi, że w weekend mam wychodne, bo muszę odpocząć i zatęsknić do syna...tak mi to jego marudzenie dało w kość.
 
dzien doberek.. ale ciemno:dry: - a juz zaliczylam spacerek z psem o 6.30 bo musicie wiedziec ze moj pies jest strasznie zdziwiony:-D ze sie tak zimno i ciemno zrobilo z rana a do tego jeszcze deszcz pada:szok: i musze go teraz na smyczy targac zeby zechcial sie zalatwic...zanim wyjde do pracy!:sorry2:

milego dnia dziewuchy - prawie weekend
 
Witam wszystkich serdecznie.
Podczytuje forum od jakiegoś czasu, czas się w końcu przywitać. W Holandii mieszkam od prawie dwóch lat, jestem mama dwóch chłopaków.Jeden ma 8 lat, drugi prawie 17.
Pozdrawiam Ania
 
Czesc

no Aniu szaro ,buro i ponuro dzis:baffled:

Sencilla moze zabki ida Lileczce? Odpoczywaj ...

Ania1272 witaj ,super ze sie ujawnilas:tak: gdzie mieszkasz w hol?

Odprowadzilam Miskado szkoly ,na szcescie nie padalo za bardzo a i Milutka byla grzeczna:tak:W tym tyg zawsze do szkoly odcieralam z "orkiestra" bo mala tak plakala:sorry2:W ogóle juz pokazuje pazurki:-):baffled::tak:
 
reklama
Do góry