reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
no i przyszedl Michas caly zadowolony do domu:tak:ma tam dwóch kolegów z przedszkola ,dostal naklejke od pani za to ze tak dobrze sie sprawowal:tak:panie z przedszkola byly zagladac na niego :tak::tak:wiec jest ok
 
Witam!!

Karola super ze michalek dal rade. Ja oststanio tez sie martwilam o mojego Kube bo szkole zmienil i mowil mi ze on nie ma sie z kim bawic itp a dzis juz kolege ze soba ciagnal po szkole na zabawe, ale niestety nie moglam go zabrac bo jechalam autem do mamy a nie mam fotelika dodatkowego.

Robila ktoras z was zamowinie przez :
Polskimarket.nl - Polski sklep internetowy w Holandii, Polskie sklepy w Holandii ?
 
Ale ja dzisiaj zakrecona .Poszlam z Tymkiem do slepu nalozylam zakupy do koszyczka i zamiast do kasy to do domu poszlam ha ha ,dobrze ,ze mam blisko i przed bramka do domu sie zorietowalam.Na szczescie w sklepie juz mnie znaja i na smiechu sie skonczylo:-D
 
dzieki dziewczyny za wsparcie:tak:pewnie sie jeszcze z tydz pomartwie a pozniej mi przejdzie:tak:
Anetko no tak juz jest ze sie martwimy o nasze dzieci, dobzre ze Kuba znalazl sobie nowych kolegów i ze z radoscia chodzi do szkoly:tak::tak:

Nana to nie zle w sklepie narozrabialas:-D:-D
 
Karola, to super:-D Ciekawe jak mój Janek zniesie pierwszy dzień w szkole kiedy przyjdzie na niego czas???:szok:

Dzisiejszy dzień minął pod znakiem płaczu i wielkiego marudzenia. Wyjątkowo boleśnie wyżynają się kolejne ząbki. Dałam paracetamol, ale bardziej pomógł żel na dziąsełka. I teraz wreszcie śpi, ale noc pewnie będzie ciężka.
 
reklama
hejka, Tomcio juz czuje sie lepiej, temperatura spadla. jednak to bylo od zabka - dolnej drugiej jedynki.. gryzie caly czas gryzak i pokazuje jezyk do wszystkich :-D
niedawno wrocilismy wszyscy z scheveningen, bylismy na festiwalu latawcow, super bylo. pojechalismy specjalnie z mysla o Tomciu, zeby sobie poogladal, a on w tym czasie poszedl spac :-D
no a teraz zamiast spac to wybral sobie pore na zrobienie kupki :nerd: takze zabieram sie za przewijanie :happy2:
 
Do góry