reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

witam :D
w kosciele miodzio, Tomek ani razu nie zaplakal, troche spal a obudzil sie na sam chrzest:-Djak otworzyl oczy to ksiadz mowi "zapraszam rodzicow i chrzestnych z dziecmi na srodek" :-D ma wyczucie chlop :cool2: ogolnie to caly czas cieszyl miche w kosciele, a jak ksiadz polewal mu glowke woda swiecona, to maly chcial wstawac do siedzenia haha smiac mi sie chcialo bo Tomek caly czas klepal mnie reka po ramieniu:rofl2:

Polowa rodzinki zostala jeszcze u nas, polowa juz poszla:tak: a ja wpadlam na moment na kompa zeby siostrze film zgrac na usb (Apollo 18, cos jak paranormal activity :D), takze w miedzy czasie pisze wam posta :D
pozniej was doczytam, pozdrawiam :happy:
 
reklama
Karola boli jezor:-D:-p boli... kiedys ta dziewczyna mieszkala pode mna /sasiadka/ w centrum Bredy a teraz kupili sobie chate na PRINSEBEEKu.... powiem ci szczerze jakby czas nam sie cofnal - paplalysmy bez konca:-D...potem zaliczylam IKEA bo potrzebowalam maly stolik pod komputer a przy okazji.....:szok::-):szok: same wiecie jak jest...zostawilam 150.00 euro:eek::cool2:a stolik kosztowal 16.oo:-D:-D:-D

teraz wcinam ciacho do kawy i zmykam prasowac bo wczoraj juz mi sie nie chcialo...:rofl2:

Mam nadzieje ze sie maz juz poprawil i ..jest lepiej..przeszlo mu?:sorry:

Hague milego swietowania... a co mieliscie dobrego???:laugh2:
 
u nas juz klaar goscie sie rozjechali, bo mieszkaja w zuid limburg, troche do domu maja, a rano do pracy. szkoda, bo bylo fajnie, ale z drugiej strony juz jestem echt moe - wstalam o 5:30 :cool:
Ania mielismy strasznie duzo jedzenia (duzo zostalo), ale tak m.in. to ciasto-tort z galaretka na gorze i brzoskwiniami, salatke z oliwek, ogorkow malosolnych, jajek, cebuli i kukurydzy + sos czosnkowy - moja ulubiona (zaraz kolo tunczyka, ale narazie nie moge jej jesc:cool:), typowy polski obiad rosol z makaronem, ziemniaki kapusta i miesko :tak::-D, golabki, rybke po grecku, polskie ciastka i slodycze:-D drinki byly, muzyka tez no i pogoda nam super dopisala :)
 
Witam !!

Iskierko chodzilo mi o to ze nie piszesz na tym watku nic o Olivce to ze opisalas upadek ze schodow to wiem bo odpisalam na ten post. A tak wogole to juz wszytsko ok?

THeHague fajnie ze juz masz wszytsko za soba i Tomus ochrzczony.

Aniu widze na FB ze Twoje dzieciaczki od jutra do szkoly Powodzenia mojemu jeszcze 3 tyg zostaly.

A ja spedzilam super weekend wczoraj zaliczylismy Kermis a dzis plaze. Moja mama wrocila do NL i jest superl
 
Aniu powodzenia jutro dla dzieciakow, choc pewnie bedzie to luzny dzien (nie wiem jeszcze jak tu obchodzi sie pierwszy dzien w szkole po wakacjach hhehehe)
Anetko jak sie czuje mama????
karola mam nadzieje, ze spedzilas z mama mily dzien lub wieczor:tak:
 
TheHague tutaj pierwszy i ostatni dzien szkoly jest normalny nie ma luzu przynajmniej w pierwszych grupach.

Mama czuje sie fizycznie i psychicznie kiepsko, ale bede jej pomagac.

Karola wspolczuje ci klotni z mezem ja ostatnio przechodzilam przez to ale jest juz dobrze :-)
 
no i jestem:tak:

Aniu prinsebeek wow ,tam super chatki sa:tak::tak::tak:no to witaj szkolo..:tak:my startujemy za tydz:happy2:

Hague ale mi smaku narobilas ,niedobra ty:-Dciesze sie ,ze wszystko super wypadlo:tak:

Anetka jak mama sie czuje?

no tak dzien sie wyklarowal:tak: z mama gadamy dalej:-D:tak:
tak fajnie bylo na pazy ,jeszcze o 19 sie tata i Michas kapali:tak:
 
reklama
Do góry