reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Witam wieczorową porą. Ja dzis cięzki dzień mialam...
Zaczęło się od tego, ze idąc w nocy do toalety jakimś dziwnym trafem poślizgnęłam się na schodach i po prostu z nich spadłam. Z hukiem wylądowalam w przedpokoju na kafelkach, wprawdzie na pupie i wstałam o własnych ciłach, ale cały dzień czułam się fatalnie. Bolala mnie pupa i lewa ręka obite na kilku schodach i bardzo bolały mnie kręgi szyjne - chyba z powodu wstrząsu jakiego doznalam zsuwając się ze schodka na schodek....
Koszmar - ani się schylić do dziecka, ani skręcić głowy. Do tego doszedł ból głowy, który zwalczylam paracetamolem i drzemką. Jutro będe miala siniaki - na ręce i pewnie na pośladkach....
Na szczęście nie uderzyłam sie w plecy, bo obawiam sie ze uszkodzilabym sobie kręgi...
chcialam sie pochwalic ze moja corka od 2 tygodni chodzi bez pieluchy !!!!!!
Gratulacje dla coreczki
 
reklama
Mamo m gratuluje ,zuch dziewczynka z coreczki:tak:

Iskierka biedna ty :no:,smaruj siniaki i lez jak królowa niech ci Olivie donosza:tak:
Aniu i jak polowanie na buty?
Anetka ja za bardzo nie pomoge, kupowalam tylko fotograficzny z wehkamp:-D


dobrej nocki dziewuszki i dzieciaczki
 
Dzien dobry...

MamoMikolaja GRATULACJE:tak: MY TEZ CIAGLE NAD TYM PRACUJEMY:sorry2:
Iskierka powaznie pomysl o jakies masci na stuczenia - szybciej przestaniesz cierpiec:tak: wspolczuje bo ja czesto zaliczam takie wywotki ale w lazienkach:baffled:
Anetko ja nie pomoge tez..:zawstydzona/y: bo zawsze poluje na okazje w realu:-)
eola GRATULACJE z okazji roznicy - ktora to juz?;-)
nana zdrowka dla was...

Karola jesli chodzi o buty to........porazka .....3godz chodzilam po sklepach z butami a tam wszystko w odcieniach bezu...:szok::szok::szok: jade jeszcze na Belgie dzis:tak: moze tam cos znajde:dry:
 
Dzien dobry :-)

Sliczna pogoda za oknem a ja musze z moim T jechac po ta lodowke....

Iskierka wiem co czujesz bo jak mieszklam w domku gdzie mielismy schody to tez przez to przechodzilam. Pierwszy powazny upadek mialam jak wrocilam ze szpitala z reka w gipsie i spadlam z tym gipsem ze schodow. Pamietam wtedy to mnie nic poza reka nie bolalo a drugi powazy to mialam miesiac przed porodem ktory skonczyl sie wizyta w szpitalu i 5 szwami. Moj T kiedys tak spadl ze wyladowal poza domem bo wypadl przez okno kosztowalo nas to naszczescie tylko 180 E za szklarza:-D

A wiec Iskierko ciesz sie ze skonczylo sie tylko na siniakach.Chyba wszytsko opisujesz na innym watku bo nie nie wiem.
 
Ostatnia edycja:
Anetka zdrowka dla Kuby:tak: a swoja droga to niezlego farta mial T. skoro spadl ze schodow, wypadl przez szybe:eek: masakra, dobrze ze tylko szyba do wymiany a T. wyszedl bez szwanku:tak:
Iskierka wspolczuje, ja sama po swoich schodach zjechalam juz miliard razy, dobrze ze ani razu w ciazy mi sie to nie przytrafilo :baffled: i wiecznie obijam tylek i lewa reke, zawsze w tym samym miejscu schodow spadam :sorry2: hehe
Ania jak kupisz buty to sie pochwal :-)

ja sie wlasnie do pracy wybieram:nerd: ale mi sie nie chce :nerd:
 
Anetka zdrowka dla Kuby,akurat jak jest pogoda to choruje..:baffled:

A ja myslalam ,ze tylko mój maz ma pecha do schodów i zawsze mu mówlam ze taki poczepany :-D Aneta dobrze ,ze tylko szyba poszla...


Aniu czyzbys nie kupila??:baffled: a jakis inny kolorek teraz takie piekne w modzie..:sorry2:
 
reklama
Karola powiem ci szczerze ze mam dosc szukania:dry: nawet o ROSADZIE w Rosendalu dzis myslalam bo nie ma juz opcji ...... nie do uwierzenia ale w Bredzie w centrum nie ma butow w odcieniu szarego albo srebrnego.. :baffled:

a co myslicie o takich butach tez z H&M - chyba zamowie przez ... bo nie chce mi sie juz biegac za nimi...:dry::nerd: chyba ze moja mama w PL szybciej znajdzie :-D
 

Załączniki

  • hhhhhhhhhhh.jpg
    hhhhhhhhhhh.jpg
    13,9 KB · Wyświetleń: 19
Ostatnia edycja:
Do góry