reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Ło matko.. Prawie Tomka obudzilam :D Polacy pieknie grali!!!!!! Poziom w polskiej pilce podniosl sie o wiele, gramy lepiej niz w poprzednich latach! NIC SIE NIE STALO! Dziekujemy za wielkie emocje, bez wzgledu na to, ze nie ma nas juz w grze, ciesze sie, ze jestem Polka i mialam szanse obejrzec jak graja nasze polskie orly!! :))) Za 2 lata Mistrzostwa Świata.. kto wie, kto wie... :)

A tym, ktorym sie nie podobalo i watpili w Polske, polecam na nastepnych mistrzostwach ogladanie telenowel, bo to im wyjdzie o wiele lepiej niz kibicowanie, no coz, niektorzy sie do tego nie nadaja. :D

DZIEKUJEMY reprezentacjo Polski!!!! :)
 
No i dupa!!!:no: Wracamy do domu, daleko nie mamy.


A to nie wiedziałam, że jutro holenderski Dzień Ojca. U nas w szafie prezent też czeka, ale my będziemy obchodzić według polskiego czasu;-)
 
No my tez kibicowalismy nawet Filip z paluchem w buzi patrzal na caly mecz, Kuba zasnal w pierwszej polowie :-)

Sencilla mam pytanko bo pisalas ze lecisz do PL a kiedy twoje coreczki zaczynaja wakcje?
AnnaJ zazdroszcze ci tej wyprawy, fajnie sie ma Twoj maz ze ma takie delegacje. Pochwal sie gdzie pracuje.

Pisalyscie o zostawianiu dzieci moj Kuba ma 5 lat i jeszcze nigdy nie zostawilam go samego nie liczac nocki u mojej mamy, bo teraz jak sie przeprowadzilismy to spi czasami 2 razy w tygodniu bo moja mama ma szkole pod domem a ja musze autem 7 km dojezdzac, ale w PL jak jestesmy to juz nie ma tak fajnie bo tam dzieci wszedzie z nami i nie mozna wyskoczyc nigdzie.
Karola lozeczko bardzo mi sie podoba. sama mam biale mebelki dla Filipka.

Nie zgadniecie co dzisiaj mi przyslali z ubezpieczalni. Kto zgadnie?
 
reklama
moja kolezanka tez takie cos dostala. ja chyba nic nie dostane, bo nawet mojej ubezpieczalni jak bylam w ciazy nie poinformowalam, no chyba ze sami sie skapna, ze do mojego ubezpieczenia zostal "doczepiony" Tomek :cool2:
 
Do góry